Parduotuvė

JTY žaislai 50 kmh Bigfoot RC sunkvežimis 4x4 …

JTY žaislai 50 kmh Bigfoot RC sunkvežimis 4x4 vikšrinis vikšrinis vikšrinis automobilis bekelėje vandeniui atsparus nuotolinio valdymo pultelis Automobiliai RC sunkvežimiai suaugusiems vaikams

98.14 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

JTY žaislai 50 km/h Bigfoot RC sunkvežimis 4x4 vikšrinis vikšrinis vikšrinis automobilis bekelėje, vandeniui atsparus nuotolinio valdymo pultelis Automobiliai RC sunkvežimiai suaugusiems vaikams Produkto pavadinimas: Bigfoot TruckProdukto santykis: 1:18Produkto dydis: 25,5 x 18,5 x 10 cm Pakuotės dydis: 37 x 24 x 16 cm Atstumas tarp ašių: 16 cm Padangos atstumas: 10,5 cmPadangos skersmuo: 7 cmPadangos plotis: 3,5 cmKv. RC 380 didelis greitisServo: 9g didelis greitisGreitis: 50km/hNuotolinis atstumas: ≈ 80 mEksploatavimo laikas: ≈ 20 min Įkrovimo laikas: 120 min Akumuliatoriaus talpa: 7,4 V 1300 mAhNuotolinio valdymo pulto baterija: 1,5 V “AA” x 3 (medžiaga: ne viskas Product) , guminiai, elektroniniai komponentai Gaminio konfigūracija: 4WD \ 2,4 GHz \ 9g greitaeigė vairo pavara \ įkrovimo apsauga \ variklio apsauga nuo užstrigimo \ žemos įtampos maitinimo sutrikimo funkcija \ nepriklausoma pakabos sistema \ nepriklausomas amortizatorius \ diferencialas \ variklio aušinimo įrenginys Gaminio funkcija: kilimas ,Pirmyn, Atgal, Pasukite į kairę, Pasukite į dešinę Pakuotėje yra: 1 x RC Car1 x Remote1 x Baterija 1 x Įkroviklis 1 x Instrukcijos

SUSISIEKITE SU MUMIS Galite susisiekti su mumis el. paštu, stoties laišku, internetu užsakymo žinute, mes greitai atsakysime. Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 9:00-18:30 Šeštadienis - Sekmadienis 9:00-17:00 (Pekino laiku). Išskyrus šventes!

PRISTATYMAS Pateikdami užsakymą, pasirinkite pristatymo būdą ir apmokėjimą. Kai apmokėjimas bus baigtas, mes išsiųsime per 3 dienas. Sumažinkite pirkimo kainos ataskaitų teikimą, sumažinkite muitų mokėjimą. Susisiekite su mumis ir nurodykite sumą, kurią norite deklaruoti. Įsitikinkite, kad nurodytas teisingas kontaktinis vardas, pavardė, adresas, pašto kodas ir telefonas (Rusijos gavėjo vardas yra pilnas vardas). Prieš išsiųsdami prekę, mes griežtai patikrinsime prekę, mes pateikti jums kvalifikuotų produktų. Prieš pakuojant, mūsų gaminys bus tikros nuotraukos, kaip atsako į piktybinius ginčus įrodymas.

PRISTATYMAS Negarantuojame visų tarptautinių siuntų pristatymo laiko dėl skirtingų šalių muitinės įforminimo terminų. Tai gali turėti įtakos jūsų gaminio patikrinimo greičiui.Pirkėjas yra atsakingas už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo mokesčius ir tarifus, šie papildomi mokesčiai gali būti apmokestinti pristatymo metu.Išdavus pakuotę, mes ir toliau stebėsime siuntinį. pristatymo maršrutai ir atvykimo laikas.

PASLAUGOS PASLAUGOS Gavę pakuotę, būtinai patikrinkite pakuotę, ar ji nepažeista. Gabenant produktas nepažeistas ar prarastas, o tai yra nekontroliuojami veiksniai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime logistikos įmonės pretenzijas. Prašome neprisiimti visos mums priskiriamos atsakomybės.Dėl gaminio netinkamo veikimo ar sugadinimo dėl netinkamo veikimo, susisiekite su mumis ir paaiškinsime situaciją, mes išspręsime už jus, tai nėra didelė problema.Jei gausite prekę per 7 dienas dėl bet kokios priežasties pakeisime produktą arba grąžinsime visas sumokėtas sumas, mes patenkinsime jūsų reikalavimus. Tačiau pirkėjas turėtų grąžinti prekę mums, įsitikinti, kad prekė grąžinama originalios būklės. Jei prekė grąžinama sugadinta ar pamesta, už tokį sugadinimą ar praradimą atsako pirkėjas, pirkėjui viso pinigų negrąžinsime.

GINČAI IR TVARKYMAS Kai atšaukiate ginčą ar paliksite neigiamą atsiliepimą, susisiekite su mumis iš anksto, mielai padėsime išspręsti problemą. Nes nėra bendravimo ir konsultacijų, paminėkite ginčus pirkėjus. Mes nebeteikiame garantinio aptarnavimo ir atsisakome bet kokio pirkėjo prašymo. Mes pateiksime visus įrodymus „AliExpress“ platformai, kad galėtume atsakyti.

ATSILIEPIMAS Mums labai svarbu jūsų pasitenkinimas ir teigiami atsiliepimai. Palikite teigiamus atsiliepimus ir 5 žvaigždutes, jei esate patenkinti mūsų prekėmis ir paslaugomis. Jei turite problemų dėl mūsų prekių ar paslaugų. Prieš palikdami neigiamą atsiliepimą, pirmiausia susisiekite su mumis. Mes padarysime viską, kad išspręstume visas problemas ir suteiksime jums geriausias klientų paslaugas.Pirkėjai pateikia 5 žvaigždučių įvertinimą, periodiškai atsiųsime jums kuponus ir tikimės, kad grįšite dar kartą!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas