Parduotuvė

Juodossidabrinėsauksinės 360 laipsnių automobilio …

Juodossidabrinėsauksinės 360 laipsnių automobilio montavimo ventiliacijos angos mados gravitacijos laikiklis Universalus mobilusis telefonas GPS mobiliojo telefono laikiklis

0.89 €

Aprašymas: ši automobilio ventiliacijos angos laikiklio sistema gali būti tvirtas ir tvirtas jūsų mobiliojo telefono laikiklis. Galite pasukti telefoną iki 360 laipsnių, horizontaliai arba vertikaliai.

Funkcijos: Suteikite tvirtą ir tvirtą savo mobiliojo telefono laikiklį. Suderinamas su 4,0-6,0 colių mobiliaisiais telefonais Galite pasukti telefoną iki 360 laipsnių, horizontaliai arba vertikaliai. Pasirūpinkite, kad jūs ir jūsų telefonas būtų daug saugesni ir saugesni vairuodami. Laikykite ekraną matomą laikiklyje, kad galėtumėte naudoti telefoną kaip navigaciją. Dvi lopšio pusės yra minkštos ir neslystančios silikono gelio. Lengva sumontuoti ir išimti laikiklį jūsų automobilyje. Tai puikus kelionių draugas. Specifikacijos: Prekės tipas: Automobilinio telefono laikiklis Medžiaga: silikono gelis ir plastikas Spalva: sidabrinė, pilka (pasirenkama) Specifikacijos: Automobilio montavimas Vent Fashion Gravity Bracket Universal Mobile for Phone GPS Komplekte:1*Mobiliojo telefono laikiklisPastabos: Dėl skirtingų monitorių skirtumų nuotraukos gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Palyginkite detalių dydžius su savo, prašome leisti 1–3 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš pateikdami blogus atsiliepimus, palikite pranešimą, jei produktai turi kokių nors problemų. Ačiū už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas