Parduotuvė

Juokingas automobilio lipdukas Patraukite kuro …

Juokingas automobilio lipdukas Patraukite kuro bako rodyklę į visą „Hellaflush“ atspindintį vinilinį automobilio lipduko lipduką „Despise“ automobilio lipdukas „Dropshipping“

3.31 €

pavadinimas

Medžiaga: PET atspindinti medžiaga Dydis: 10cm*12cm

Pakuotė: OPP maišelis

Įvadas: Pagaminta iš aukštos kokybės vinilo medžiagos, ji gali būti klijuojama ne tik ant korpuso, langų ir durų, bet ir ant sienų, nešiojamųjų kompiuterių, riedlenčių ir šaldytuvų. Tai padeda užtikti aukštą matomumą ir pademonstruoti jūsų ypatingus skonius, vertybes ir pomėgius. Atsparus vandeniui, apsauga nuo saulės, ilgalaikis tos pačios spalvos poveikis.

Funkcijos: 1. Suderinamumas su kėbulu, langais ir durimis 2. Madingas dizainas, didelis matomumas 3. Aukštos kokybės vinilo medžiagos neišblunka, neskilinėja, nesilupsta ir susitraukia laikui. 4. Nepažeiskite automobilio dažų ir nepalikkite guminių dėmių po nušulimo.

Būk atsargus: Nuotraukos yra tik informacinės. Faktinis projektas yra standartas. Tai nėra lango lipdukas ar atspausdintas lipdukas. Jis neturi fono, todėl reikia skirtingų diegimo procesų. Žr. toliau pateiktas instrukcijas.

Kaip naudoti: 1. Nuvalykite lipdukų įdėjimo paviršių. 2. Nuplėškite popieriaus nugarą nuo lipdukų. 3.Trys. Priklijuokite lipdukus. 4. Naudokite kreditines korteles arba guminius šepetėlius ir pašalinkite raukšles. 5. Nuplėškite perkėlimo juostą nuo lipduko

Siuntų sąrašas Transporto priemonių Įklijavimas 1

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas