Parduotuvė

„JuYouHui“ išorės priedų lipdukas su „Crown King“ …

„JuYouHui“ išorės priedų lipdukas su „Crown King“ viniliniais automobilių lipdukų dekorais ant automobilio kėbulo buferio galinio lango nešiojamojo kompiuterio

4.97 €

„JuYouHui“ išorės priedų lipdukas su „Crown King“ viniliniais automobilių lipdukų dekorais ant automobilio kėbulo buferio galinio lango nešiojamojo kompiuterio 100% visiškai naujas, geros kokybės ir universalus pritaikymas visoms transporto priemonėms. Papuoškite savo automobilį suasmenintu automobilio lipduku, sukurtu pagal individualų jūsų automobilio išvaizdą. Pagalba Didmeninė prekyba / Palaikymas Individualūs lipdukai Lengva montuoti, tiesiog nulupkite ir įklijuokite. sunaikinti spalvą arba ant jo užklijuotą paviršių Medžiaga: Aukštos kokybės PVC aplinkos apsaugos medžiaga, vandeniui atsparus kremas nuo saulės, neblunkantis Puikus pjūvis, kiekvienas yra meno kūrinys Spalva: Kaip parodyta nuotraukose Dydis: L, S, M Vaizdo ekranas: Tai yra DIE -CUT lipdukai reiškia, kad nėra fono. Jei paveikslėlyje yra fono spalva, ji naudojama tik kaip pavyzdys. Fono spalva bus tos pačios spalvos, ant kurios uždėsite lipduką, arba skaidri, jei jį užklijuosite ant lango. Viniliniai lipdukai yra 3 dalių: 1. Viršutinis sluoksnis yra skaidri perkėlimo juosta. (Laiko lipduką arba lipduką kartu, kol jis bus užklijuotas) 2. Vidurinis sluoksnis yra tikrasis lipdukas arba lipdukas (Jis yra tarp tepimo juostos ir vaško pagrindo) 3. Apatinis sluoksnis yra vaško pagrindas. (apsaugo klijus, kol lipdukas bus paruoštas klijuoti) 1. Patrinkite lipduką, kad įsitikintumėte, jog perkėlimo juosta tinkamai prilipo prie lipduko. 2. Nuvalykite ir nusausinkite norimą vietą. Lipdukai geriausiai prilips valant lygius paviršius. 3. Lėtai nuimkite vaško pagrindą ir įsitikinkite, kad lipdukas lieka prilipęs prie skaidrios perkėlimo juostos. 4. Atsargiai uždėkite lipduką norimoje vietoje. 5. Patrinkite lipduką iš vienos pusės į kitą, pašalindami oro burbuliukus. 6. Naudokite daiktą, pvz., kreditinę kortelę, kad įsitikintumėte, jog visas lipdukas yra visiškai prilipęs prie paviršiaus. 7. Lėtai nuimkite perkėlimo juostą ir įsitikinkite, kad ant perkėlimo juostos neliko lipduko. 8. Patikrinkite, ar nėra oro burbuliukų. Daugeliu atvejų oro burbuliukai gali būti suformuoti iki lipduko krašto, bet jei ne, smeigtuko skylutė leis orui išeiti ir taps beveik nematoma. Jūsų lipdukas dabar be rūpesčių! ①. Būkite atsargūs klijuodami lipdukus ir būkite atsargūs, kad lipdukai nesuliptų. ②. Nenaudokite ant itin šaltų ar karštų paviršių. Ideali temperatūra turi būti nuo 60°F iki 90°F. ③. Nelieskite lipnios pagrindo, nes ant odos esantys aliejai neleis prilipti. ④.Prieš klijuodami lipduką įsitikinkite, kad ant paviršiaus nėra vaško ar riebių produktų ⑤. Neplaukite 24 valandas. ⑥.Kadangi pakavimo ir pristatymo metu kai kurie didesni lipdukai yra suvyniojami, apatinis lipduko popierius ir perkėlimo plėvelė yra šiek tiek erdvūs, o dalis apatinio popieriaus bus šiek tiek susiraukšlėję, nesijaudinkite, tai normalu reiškinys ir neturi įtakos lipduko kokybei bei montavimo procesui.

  1. Logistikos parinktys: „AliExpress Saver Shipping“ / „AliExpress“ standartinis pristatymas (platformos veikimo logistika, geras aptarnavimas, greitas transportavimas); 2. Vieno produkto pirkimo kiekis yra didesnis nei 6, o bendras parduotuvės prekės pirkimas yra didesnis nei 10 (nuolaidos virš 20%); 3. Lipdukai prilimpa prie beveik visų plokščių paviršių! Papuoškite savo: kemperį, sunkvežimį, namelį ant ratų, sienas, valtį, šaldytuvą beveik bet kokį lygų, lygų švarų paviršių! Padovanokite papildomus lipdukus draugams ir šeimos nariams. 4. Stebėkite mūsų parduotuvę (galite laiku patikrinti naujų produktų leidimus, įvairius kuponus, kuriuos galite gauti, ir išskirtines nuolaidas); 5.Jei turite klausimų ir poreikių prieš ir po pirkimo, iš anksto susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kad visos jūsų problemos bus išspręstos. JuYouHui, gerai žinomas automobilių lipdukų prekės ženklas iš Kinijos, gimė XXI amžiaus pradžioje ir daugiau nei 10 metų orientuojasi į automobilių lipdukus. Šiandien JuYouHui tapo profesionaliu automobilių lipdukų prekės ženklu, integruojančiu mokslinius tyrimus ir plėtrą, dizainą, gamybą ir pardavimą. Susipažinkite su individualiu klientų visame pasaulyje siekiu.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas