Parduotuvė

Karštas išpardavimas 1M  2M  3M  5M automobilio …

Karštas išpardavimas 1M 2M 3M 5M automobilio salono apšvietimas LED juostos apdaila girliandos vielinio lyno vamzdžių linija lanksti neoninė šviesa su USB disku

7.19 €

Kategorija: Įvairūs

1M / 2M / 3M / 5M automobilio salono apšvietimas LED juostelės dekoravimas girliandos vielinių lynų vamzdžių linijos lanksti neoninė šviesa su USB disku

Ypatybė: Lankstus ir atsparus vandeniui, gali būti sulenktas į bet kokią formą ir supjaustytas bet kokio ilgio Gali pasiūlyti 360 laipsnių apšvietimą Energijos taupymas, be šilumos, ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 12 000 valandų Puikiai tinka namų dekoravimui, parduotuvių langams, kalėdinėms medžiagoms, festivalio tvorai; Automobilių apdaila; lauko ženklas; scenografija; naktinis fontanas; apšvietimo baneris ir pan. Nereikia klijuoti klijų, tiesiog prijunkite siuvamą etiketę tiesiai prie durų ar prietaiso stalo plyšio, skydelio siūlių. Nereikia jaudintis, kad nepaliks klijų pėdsakų. Taip pat lengva tiesiog priklijuoti etiketę tiesiai ant paviršiaus .

Spalva: balta / raudona / mėlyna / žalia / oranžinė / rožinė / Violetinė / Krištolo mėlyna / Geltona Maitinimas: Inverterio galia DC12V/5V Energijos taupymas, ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 10 000 valandų Vielos skersmuo: 2,3 mm Laido ilgis: 1/2/3/5 metrai Darbinė temperatūra: -40C ~ 80C 12V/5V keitiklis, įėjimo įtampa DC 12V/5V Į paketą įeina: 1 rinkinys LED juostelė (modelis, kaip pasirinkote).

Pastaba: Kai šis maitinimo keitiklis veikia, jis skleis nedidelį zvimbimo garsą. Tai normali situacija, tai jūsų netrukdo! Prašom tai informuoti. Jei esate perfekcionistas, neužsisakykite jo!!!

Atkreipkite dėmesį į montavimą: Neįmanoma atjungti USB sąsajos diegimui

  1. Leiskite 1–3 cm skirtis dėl rankinio matavimo.
  2. Dėl ekrano skirtumo spalva gali šiek tiek skirtis nuo to, ko tikitės, leiskite tai padaryti.
  3. Palikite 5 žvaigždučių atsiliepimą, jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslauga, mes tai įvertinsime (prekė kaip aprašyta 5 žvaigždutės, bendravimas 5 žvaigždutės, pristatymo laikas 5 žvaigždutės).
  4. Jei gautos prekės buvo sugadintos arba netinkamo stiliaus, pirmiausia nepalikite neigiamų atsiliepimų, susisiekite su mumis per aliexpress, mes su tuo susitvarkysime ir pateiksime geriausius sprendimus. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų motyvacija daryti geriau.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas