Parduotuvė

Katalizatoriaus valiklis Katalizinės sistemos …

Katalizatoriaus valiklis Katalizinės sistemos valiklis skirtas automobilių sunkvežimių motociklų variklio „Bost Up Cleaner“ išmetimo vamzdžio anglies pašalinimui

14.32 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: 1、【Apsaugokite variklį】: alyvos sistemos valiklis gali pašalinti anglies nuosėdas, apsaugoti variklį ir padidinti galią. Katalizatoriaus valiklis padeda pagerinti alyvos kokybę ir sumažinti sąnaudas. 2、【Toliau ir geriau】: Tinkamas alyvos ir išmetamųjų dujų srautas leis varikliui veikti švariau, sklandžiau ir geriau. Katalizatoriaus valiklis sumažins priežiūros išlaidas. 3、【Geresnis variklio veikimas】: katalizatoriaus valiklis padeda išvalyti alyvos purkštuko sistemą ir cilindrą, pagerindamas bendrą veikimą. 4、【Sumažinkite suvartojimą ir smarvę】: sumažindamas energijos sąnaudas, katalizatoriaus valiklis taip pat pašalina nemalonius kvapus iš jūsų automobilio darbo. 5、【Lengva nešioti】: alyvos sistemos valiklio tūris yra kompaktiškas ir lengvai nešiojamas. Katalizatoriaus valytojas yra lengvas ir nešiojamas, užima labai mažai vietos ir jį lengva laikyti.

Funkcijos:

  1. Alyvos sistemos valiklis gali pašalinti anglies nuosėdas, apsaugoti variklį ir padidinti galią.
  2. Katalizatoriaus valiklis sumažins priežiūros išlaidas.
  3. Katalizatoriaus valiklis gali pagerinti bendrą variklio darbą.

Instrukcijos: Prieš papildydami degalus, pirmiausia įpilkite kuro, o po to įpilkite benzino, kad pirmiausia pilamas mazutas būtų visiškai ir tolygiai susimaišęs, kai įpilamas benzinas, kad būtų pasiektas tobulas naudojimo efektas. Į 30-60 l benzino galima įpilti 1 buteliuką 60 ml mazuto priedo. 6 buteliukai per ciklą ir naudokite 2 ciklus, kad pasiektumėte puikių rezultatų. Specifikacijos: Talpa: 60ml Matmenys: apie 3,8 x 4,8 x 13,2 cm / 1,50 x 1,89 x 5,20 colio Pakavimo sąrašas: Katalizatoriaus keitiklio valiklis*1

Pastabos: Dėl apšvietimo efektų ir šaudymo kampų gaminyje yra spalvų skirtumų, supraskite. Dėl rankinio matavimo yra produkto dydžio tolerancija.

Mokėjimo metodai: · Galite atlikti mokėjimą bet kuriuo iš anksčiau nurodytų būdų ir atsiskaityti per 3 dienas nuo užsakymo pateikimo. · Jūsų mokėjimą patvirtins „Aliexpress“ per 24 val. ir apdorosime jūsų užsakymą kai užbaigsite. · Jei užsakymas uždarytas dėl saugos priežasčių, turėsite pateikti paraišką „Aliexpress“. · Lėšų grąžinimas dėl užsakymo atšaukimo, lėšos grąžinimo susitarimo arba tarpininkavimo bus apdorotas akimirksniu ir paprastai užtrunka apie 7–10 darbo dienų, kad pasiektumėte jūsų sąskaitą. Pristatymas ir pakuotė: · Visos prekės bus patikrintos ir gerai supakuotos prieš išsiunčiant. Užsakymai bus išsiunčiami per 2–5 darbo dienas po apmokėjimo baigimo. · Siuntinio svoris įprastu paštu yra ribotas iki 2 kg. Atsiųsime atskirai, jei svoris virš 2kg. · Paprastai tai užtrunka apie 15 – 60 dienų ir gali būti šiek tiek ilgiau iki nuošalios vietovės. · Galite pasirinkti greito pristatymo būdą, jei norėsite siuntą gauti greičiau, o už tai turėsite sumokėti pristatymo mokestį. Iš naujo siųsti ir grąžinti lėšas: Mes išsiųsime pakartotinai arba grąžinsime lėšas jei siunta pames, sugadinta gabenimo metu arba gausite netinkamą prekę. Nedvejodami susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėsime. Atsiliepimas: ·  Jei būsite patenkinti mūsų produktu ir paslauga, palikite mums teigiamą atsiliepimą, būsime labai dėkingi. · Jei kas nors negerai, prieš pateikdami atsiliepimą, susisiekite su mumis ir mes stengsimės jums padėti, kol viskas bus gerai.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas