Parduotuvė

Kempingo aliuminio stogo palapinė Automobilis …

Kempingo aliuminio stogo palapinė Automobilis kieto korpuso stogo palapinė stiklo pluošto kempingo palapinė ant stogo

868.53 €

Kategorija: Įvairūs

Mano drauge, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, jei jums reikia kitų šio gaminio modelių, susisiekite su manimi, atsiųsiu produkto nuorodą, kad galėtumėte nusipirkti!

 Produkto Aprašymas

Kempingo aliuminio stogo palapinė Automobilis kieto korpuso stogo palapinė stiklo pluošto kempingo palapinė ant stogo

Playdo stogo palapinėje yra 320 g poliesterio medvilnės, PU dengta medžiaga, atspari vandeniui iki 3000 mm ir UV 50+. Lietaus danga yra 420D poliesterio Oxford PU padengta. Turimi SBS užtrauktukai naudojami visose palapinės dalyse, jei reikia YKK užtrauktukų, galime juos tiekti.

Taip pat pridedamas 650 g PVC vandeniui atsparus vairavimo užvalkalas, apsaugantis šią nuostabią palapinę. Jis greitai ir lengvai pritvirtinamas prie bet kokio saugaus stogo bagažinės, o ten, kur stovite, yra ir stovyklavietė. Ši palapinė ant stogo išpakuojama maždaug per 2–3 minutes. Saugiai ir patogiai miegokite virš žemės.

Keli uodams ir vabzdžiams atsparūs langai/mėnulio stogas leidžia mėgautis vėjeliu ir žiūrėti, nesijaudinant dėl ​​vabzdžių. Naudojant geriausios kokybės medžiagas, šis gaminys leis jums nuotykius daugelį metų.2022 m. naujausio dizaino nešiojama automobilių palapinė, skirta lauko kempingo automobilio galinei palapinei, šeimos susibūrimui. Aukštos kokybės vandeniui atspari ir antipireninė medžiaga, skirtingos jūsų pasirinkimo spalvos. Viršutinė dalis gali būti matoma arba paslėpta. Galimi individualūs logotipai.

 Produkto parametrai

   vardas
   


   Car Hard shell Roof Top Tent Stiklo pluošto kempingo stogo palapinė
   
   Kilmės vieta
   


   Kinija
   
   Pastato tipas
   


   Greitas automatinis atidarymas
   
   Apatinis vandeniui atsparus indeksas
   


   >3000 mm
   
   Išorinės palapinės atsparumo vandeniui indeksas
   


   >3000 mm
   
   Produkto pavadinimas
   


   Palapinė ant stogo kietu apvalkalu
   
   Korpuso medžiaga
   


   Aliuminio lydinio korpusas
   
   Vidinis rėmas
   


   Lengvas aliuminio lydinys
   
   Priedai
   


   Nemokamos kopėčios ir čiužinys$light
   
   Čiužinys
   


   Didelio tankio kempinė
   
   Pakuotės dydis
   


   215x130x150cm
   
   MOQ
   


   10
   
   Logotipas
   


   Priimkite tinkintą logotipą
    Produkto pakuotė


 DUK

Q1. Kokios yra jūsų pakavimo sąlygos? A: Paprastai mes pakuojame savo prekes į neutralias baltas dėžutes ir rudas dėžutes. Jei turite teisiškai įregistruotą patentą, mes galime supakuoti prekes į jūsų firmines dėžutes, gavę jūsų įgaliojimo laiškus. Q2. Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos? A: T / T 50% kaip užstatas ir 50% prieš pristatymą. Parodysime jums gatavų gaminių ir pakuočių nuotraukas prieš mokėdami likutį.3 Q. Kokios yra jūsų pristatymo sąlygos? A: FOB, CIF .Q4. Kaip apie pristatymo laiką? A: Paprastai tai užtruks 7–30 dienų nuo išankstinio mokėjimo gavimo. Konkretus pristatymo laikas priklauso nuo prekių ir užsakymo kiekio. 5 klausimas: kokį audinį naudojate savo palapinėms? A: Turime visą audinių asortimentą, iš kurio galite rinktis. Visada naudojame aukščiausios kokybės audinį. Viešbučio palapinėms mūsų audinys yra atsparus ugniai ir vėjui, atsparus pelėsiams ir vandeniui. 6 klausimas: ar jūsų gaminį galima montuoti pakartotinai? A: Taip, mūsų palapines galima montuoti ir išimti kelis kartus, kad būtų lengviau transportuoti. 7 klausimas: kaip garantuojama gaminio kokybė? A: Turime patyrusių dizainerių ir kvalifikuotų gamybos darbuotojų komandą. Su pažangia gamybos įranga, nepriekaištingomis kokybės valdymo sistemomis užtikriname puikią kokybę nuo formų projektavimo, kūrimo, gamybos iki pristatymo. Prieš išvežant iš gamyklos visus gaminius patikrina kokybės kontrolės skyrius. 8 klausimas: kaip apie paslaugas po pardavimo?A: Jei yra dalių, kurias reikia pakeisti dėl kokybės problemų per 2 metus, mes atsiųsime jas jums nemokamai. 9 klausimas: kaip apie diegimo procesą?A: Dauguma mūsų gaminiuose naudojami sraigtai, kurie paprastai ir greitai montuojami. Tačiau jei diegimo procese iškyla kokių nors problemų, mūsų technikas gali suteikti profesionalų patarimą. Jei reikia, atsiųsime technikus, kurie vadovaus montavimui vietoje. 10 klausimas: koks yra jūsų MOQ? A: palapinės užsakymo MOQ yra 20 vnt. Tačiau jei turime atsargų savo sandėlyje, priimsime ir nedidelius užsakymus. 11 klausimas: Ar galiu asmeniškai apsilankyti jūsų gamykloje? A: Žinoma, sveiki! K12: Ar galite atspausdinti mūsų logotipą? A: Taip, ant jūsų gaminio galima atspausdinti kokybiškus pasirinktinius logotipus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas