Parduotuvė

KEYYOU 2 3 mygtukų sulankstomas nuotolinio valdymo …

KEYYOU 2 3 mygtukų sulankstomas nuotolinio valdymo automobilio rakto korpuso dėklas skirtas Toyota Corolla RAV4 Camry Avlon Scion raktas modifikuotas 2019 m.

8.35 €

Spustelėkite čia, jei norite užsisakyti CNC pjovimo peilių paslaugos papildomą mokestį čia

Būklė: 100% visiškai naujas Spalva: juoda Mygtukas: 2/3/4 mygtukas (užrakinti / atrakinti / bagažinė) Tuščias klavišas:   Taip Atsakiklio lustas:    Ne Elektronika / baterija:    Ne

Funkcijos:

  1. Geriausias rakto su sulūžusiais mygtukais arba susidėvėjusio rakto dėklo pakaitalas. 2. Tik rakto dėklas ir nenupjauta rakto mentė. Ne elektroninės vidinės dalys.
  2. Vietinis šaltkalvis/pardavėjas nupjaukite ašmenis arba pakeiskite peilį į originalų.
  3. Paimkite vidinį elektroną (įskaitant imobilizatorių / atsakiklio lustą) iš originalaus nuotolinio valdymo pulto ir įdėkite juos į mūsų rakto apvalkalą, tada būsite pasiruošę!

Montavimas: Dėl toyota

Svarbi pastaba: 1. Šis elementas nėra nuotolinio valdymo pultas, tai tik nuotolinio rakto korpuso dėklas. 2. Viduje NĖRA vidinio (nuotolinio valdymo / elektronikos / atsakiklio lusto) bloko. Vaizdas yra tikro produkto. Neatsiųsta iš interneto. Prieš pirkdami palyginkite savo rakto apvalkalą ir įsitikinkite, kad jūsų prekė yra tokia pati kaip mūsų produktas.

Į paketą įeina: 1 X Key Shell

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas