Parduotuvė

„Lada Niva“ 1983 m. 4x4

„Lada Niva“ 1983 m. 4x4

6.22 €

Kategorija: Įvairūs

Galimi keli dydžiai! Standartinio A4 formato (210x297mm), A3 formato (297x420mm), A2 formato (420x594mm), A1 formato (594x841mm), A0 formato (841x1189mm), A4 ir A3 formato plokštumos pakuotės, A2 formato ritininės pakuotės. A1 ir A0 supjaustomi į laisvas dalis pakavimui.

apibūdinimas

Pastaba: . Visus popierinius modelius reikia iškirpti rankomis ir tada surinkti klijais. Sunkumo įvertinimai: ★★☆☆☆ Su atspausdinta instrukcija

Gausite spalvotai atspausdintų A4 formato kortelių rinkinį, o ne baigtą kūrimo būdą: Pagrindiniai popierinių modelių kūrimo žingsniai.

  1. Apytiksliai iškirpkite kiekvieną dalį. 2) Pieštuku švelniai pažymėkite užrašą už kiekvienos dalies, kad išvengtumėte netvarkos (nenaudokite rašiklio, nes jis gali pažeisti priekinę dalį). 3) Naudodami žirklinį arba rankinį peilį tiksliai nupjaukite dalis laikydamiesi išorinio krašto. Tikslumo lygis turi įtakos derinio poveikiui. (Jei linija stora, nupjaukite labiausiai išorinį kraštą). 4) Vieną iš 2 dalių, kurias reikėjo suklijuoti, ištepkite baltu lipniu cementu. 5) Klijuokite juos kartu, kol cementas išdžius. Siūlomi PATARIMAI: A. Norėdami pjauti žirklėmis, siūlykite nestumti žirkles, o traukti popierių. B. Kad dalys būtų geriau sulankstytos, tvirtai padėkite dalį ant stalo ir uždėkite liniuotę, kad sulankstytų linija. Jei reikia sulankstyti viduje, pirmiausia galite švelniai išlankstyti išorėje, kad susidarytų pėdsakas, o tada sulenkite atgal į vidų. C. Kad išlenktos dalys būtų geresnės, padėkite dalį ant stalo kampo, tada stumkite ir traukite pirmyn ir atgal. D. Norėdami pagaminti tokias dalis kaip cilindras, naudokite tokius įrankius kaip rašiklis, kad garbanos būtų natūralesnės.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas