Parduotuvė

„Lightning Racing Car“ asmeninio pavadinimo sienos …

„Lightning Racing Car“ asmeninio pavadinimo sienos lipdukas Vinilo animacinių filmų automobilio sienos lipdukas Individualizuoto pavadinimo berniukų vaikų kambario dekoras C344

7.04 €

Kategorija: Namai ir sodas

sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

1: prekės ženklo gamintojo gamyba, kokybės užtikrinimas. Efektas tobulas, kaip ir ranka nupieštame paveikslėlyje. Lipdukas yra išpjautas, o ne atspausdintas, todėl jame nėra fono.

2: netoksiški, aplinkai nekenksmingi vinilo lipdukai, nuimami lipdukai / lengvai įklijuojami, lengvai išardomi / dvigubo rašto stiklai, vidaus sienos ar namas, vonios kambarys, biuras, vaikų darželis, bendrabutis ar vitrinos / ekologiškas vandeniui atsparus, vidinė siena ne žmogaus Priežastis arba apšvietimo aplinka gali garantuoti, kad plytelės nenubluks penkerius metus.

3: Į pakuotę paprastai įeina: 1 vinilo lipdukas; 1 perkėlimo plėvelė; 1 naudojimo instrukcijos

Atkreipkite dėmesį: vaizdai yra tik informaciniai ir gali turėti nedidelę chromatinę aberaciją dėl skirtingų ekrano efektų. Kad lipdukas būtų 100% tinkamas jūsų erdvei, turėtumėte išmatuoti savo erdvę (jei turite kokių nors pritaikymų ar reikia kitų dydžių ar spalvų, palikite mums žinutę)

================ Produktų dydžiai: (1 colis = 2,54 cm) S: 42x32cm M: 55x42cm P: 74x57cm Produktai, kurių ilgis ir plotis viršija 60 cm, bus supakuoti į du ar daugiau segmentų. Jei nenorite sujungti, pasirinkite tinkamą dydį.

Prašome palikti žinutę apie vardą, kurį norite sukurti, ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas