Parduotuvė

Mano tėčiui – kaip jums tikrai rūpi sūnaus ar …

Mano tėčiui – kaip jums tikrai rūpi sūnaus ar dukters graviruotas medinis laikrodžio jubiliejus asmeninis vyriškas laikrodis tėvo dovanos

49.40 €

Kategorija: Laikrodžiai

Tiesioginis pristatymas yra sveikintinas! Jei esate mažmenininkas, daugiau produktų ir geriausia kaina jums. Esame gamykla, kviečiame susisiekti su mumis! Graviruotas medinis laikrodis vyrams ir moterims, jubiliejaus dovana vaikinui ir mano vyrui, mano sūnui, žmonai, mano vyrui, mano meilei, arba dovana jaunikiams ir kt. Šis asmeninis medinis laikrodis būtų net nuostabi gimtadienio dovana jam.

Vyriškas medinis laikrodis Vyriškas didelio ciferblato daugiafunkcis kvarcinis vyriškas laikrodis kalendorius sportinis laikrodis 1, pilnas rankų darbo medinis skeletas. Didelio dydžio korpuso dizainas ir bendras ilgis. Reguliuojamas dirželių ilgis. 2, Trys akys, šešios rodyklės, suderintos su automatiniu pasimatymo veidu, todėl ciferblatai atrodo gražiai. 3, šauni daugiafunkcinė chronografo funkcija. 4, natūrali medinė medžiaga ir graži tekstūra. Lengvas ir ekologiškas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas