Parduotuvė

Močiutė mano anūkui – kaip jums tikrai rūpi …

Močiutė mano anūkui – kaip jums tikrai rūpi graviruotas medinis laikrodis Vyriški laikrodžiai Madingi gimtadienio dovanos Sandalmedžio vyriški laikrodžiai

49.40 €

Kategorija: Laikrodžiai

Tiesioginis pristatymas yra sveikintinas! Jei esate mažmenininkas, daugiau produktų ir geriausia kaina jums. Mes esame gamykla, kviečiame susisiekti su mumis! Graviruotas medinis laikrodis vyrams ir moterims, jubiliejaus dovana vaikinui ir mano vyrui, mano sūnui, žmonai, mano vyrui, mano meilei arba dovana jaunikiams ir tt Šis personalizuotas medinis laikrodis jam netgi būtų nuostabi gimtadienio dovana.

Vyriškas medinis laikrodis Vyriškas didelis ciferblatas Daugiafunkcis kvarcinis vyriškas laikrodžiai Kalendorius Sportinis laikrodis 1, Visas rankų darbo medinis karkasas. Didelio dydžio korpuso dizainas ir bendras ilgis. Reguliuojamas dirželių ilgis. 2, Trys akys, šešios rodyklės, suderintos su automatiniu pasimatymo veidu, todėl ciferblatai atrodo gražiai. 3, šauni daugiafunkcinė chronografo funkcija. 4, natūrali medinė medžiaga ir graži tekstūra. Lengvas ir ekologiškas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas