Parduotuvė

Naujas L9110S 4 kanalų pavaros nuolatinės srovės …

Naujas L9110S 4 kanalų pavaros nuolatinės srovės variklio pavaros plokštės variklio pavaros modulis Išmanusis automobilio 4 krypčių vairuotojas

0.95 €

Jei reikia daugiau dalių, spustelėkite     ir pateikite užsakymą. Jei reikia daugiau kiekio, susisiekite su mumis. Jei prieštaraujate kainai, jei kai kurių dalių negalite sužinoti mano parduotuvėje, susisiekite su mumis, mes vis dar turime daug neskelbtų dalių.

Atsiųsime naujausią produkto versiją, atnaujintą funkciją. Jis gali turėti skirtingą formą ar spalvą. Jei negalite susitarti, prašau nepirkite.

Nepradėkite ginčo ir nepalikite jokių blogų atsiliepimų. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis, mes pateiksime jums patenkinamą atsakymą. Tikimės, kad supratote mus, iš anksto dėkojame.

Pateikdami užsakymą, pasirinkite pristatymo būdą ir sumokėkite už užsakymą, įskaitant pristatymo mokestį. Kai bus atliktas mokėjimas, prekes išsiųsime per 5 dienas.

Mes negarantuojame pristatymo laiko visoms tarptautinėms siuntoms dėl skirtingų šalių muitinės formalumų atlikimo terminų, kurie gali turėti įtakos jūsų prekės patikrinimo greičiui. Atkreipkite dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingi už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo mokesčius, muitus ir mokesčius importuojant į jūsų šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti imami pristatymo metu. Atsisakius siuntų siuntimo mokesčių negrąžinsime.

Į siuntimo kainą neįeina jokie importo mokesčiai, o pirkėjai yra atsakingi už muito mokesčius.

Visi užsakymai bus išsiųsti per 1–5 buines po apmokėjimo patvirtinimo. Prašome palaukti paciento.

„China Post“ paštas nėra greitas, paprastai atvyksta per 15–60 dienų. Jei reikia skubiai, rinkitės DHL / Fedex / EMS. Jei reikia, galime parašyti mažą kainą!

„China Post Ordinary Small Packet Plus“ tiesiog gali sekti mūsų šalies vidaus rinką, tačiau tai neturi įtakos jūsų gavimui.

Jei norite savo produktų ir nenorite gaišti laiko, rinkitės „China Post“ registruotą oro paštą. Jei pasirinksite China Post Ordinary Small Packet Plus ir paketas bus prarastas. Įrodysime, kad išsiųsime siuntinį ir galėsime grąžinti tik 50 proc. Tai jūsų pasirinkimas, mes visi turime rizikuoti. Jei negalite susitarti, prašau nepirkite.

„China Post Ordinary Small Packet Plus“ ir „China Post“ registruotas oro paštas gali būti stebimas adresu www.17track.net/en/

Grąžinsime pinigus, jei grąžinsite prekes per 15 dienų nuo prekių gavimo dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad grąžinamos prekės yra originalios. Jei prekės sugadintos ar pamestos jas grąžinant, už tokį sugadinimą ar praradimą atsako pirkėjas, o mes negrąžinsime pirkėjui viso pinigų. Pirkėjas turėtų pabandyti pateikti pretenziją logistikos įmonei, kad atlygintų žalos ar praradimo išlaidas.

Pirkėjas bus atsakingas už prekių grąžinimo siuntimo mokesčius.

Mums labai svarbu jūsų pasitenkinimas ir teigiami atsiliepimai. Palikite teigiamus atsiliepimus ir 5 žvaigždutes, jei esate patenkinti mūsų prekėmis ir paslaugomis.

Jei turite kokių nors problemų dėl mūsų prekių ar paslaugų, nedvejodami susisiekite su mumis prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręstume visas problemas ir suteiktume jums geriausią klientų aptarnavimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas