Parduotuvė

„Nenfix-Car“ įlenkimų taisymo įrankiai Įlenkimų …

„Nenfix-Car“ įlenkimų taisymo įrankiai Įlenkimų taisymo rinkinys Automobilių nedažyti automobilio kėbulo įlenkimų šalinimo rinkiniai skirti transporto priemonėms automobiliams

7.11 €

Kategorija: Įvairūs

Savybės:Pagaminta iš kokybiškos medžiagos, ilgai tarnauja.Gali padėti ištaisyti automobilio įlenkimus.Nepažeis dažytų paviršių.Tinka automobilių, šaldytuvų, motociklų, skalbimo mašinų ir kt. lakštinio metalo apdirbimui. Specifikacijos: Prekės tipas: Įlenkimų šalinimo įrankisMedžiaga: P plastmasė+ Nerūdijantis plienas (ne pilnas metalas) Spalva: Auksas Pakuotės svoris: 470gPaketo dydis: 18 cm * 13,5 cm/7,09 colio * 5,31 colio Pakuotės sąrašas:1 * Įlenkimų šalinimo įrankis18 * Automobilių įlenkimų taisymas · Leiskite 0,5–1 cm paklaidas dėl rankinio matavimo · Nuotraukose rodomos prekės spalva jūsų kompiuterio monitoriuje gali šiek tiek skirtis, nes monitoriai nėra sukalibruoti. Sveiki atvykę į pristatymą, mes nepridėsime jokios reklaminės medžiagos.

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę. 2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID. 3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti. 4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) nėra toks (-i) kaip reklamuojamas.1.12 mėnesių Gamintojo ribota garantija prekėms su trūkumais (išskyrus prekes, sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija. 2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR KEIČIAME PREKIŲ SU „Aliexpress“ užsakydami sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas