Parduotuvė

O tipo „Negative World Coming Down“ juodi …

O tipo „Negative World Coming Down“ juodi marškinėliai Peter Steele „Carnivore“ marškinėliai „Home Novelty“ marškinėliai vyrams

15.08 €

Kategorija: Vyriški drabužiai

Gerbiamas kliente, visi marškinėliai yra azijietiško dydžio, užsakydami patikrinkite dydžių lentelę!

  1. Kai žinosite savo kūno išmatavimus, peržiūrėkite gaminio puslapiuose pateiktą dydžių lentelę, kad sužinotumėte, kokį dydį turėtumėte įsigyti.
  2. Išmatuokite, kad dažniausiai dėvite drabužius, o ne savo kūną. (1-2cm skiriasi dėl rankinio matavimo).
  3. Šiame sąraše yra 8 dydžiai (XS S M L XL 2XL 3XL 4XL). AZIJOS DYDIS 1 colis = 2,54 cm, 1 cm = 0,3937 colio, 4.Jei nežinote pasirinkto dydžio, pasakykite mums savo ūgį (CM) ir svorį (KG), todėl galime pasiūlyti savo dydį, tačiau sprendimus turėtumėte priimti patys.

Produkto informacija:

  1. Visi mūsų gaminiai yra 100 % medvilniniai drabužiai, ir mes palaikome pasirinktinius vaizdus, ​​​​susisiekite su mumis laisvai.
  2. Šie aukščiausios kokybės marškinėliai yra kuo arčiau tobulo. Jis optimizuotas visų tipų spaudiniams ir greitai taps jūsų mėgstamiausiais marškinėliais. Minkštas, patogus ir patvarus, tai tikrai būtinas produktas, kurį rekomenduojame Tops TeeShirts Store.
  3. Užbaigę pirkimą, pagal pareikalavimą išspausdinsime jūsų produktą kaip tik jums. Taip teikiame vienetinius gaminius, kuriuos mėgsta mūsų klientai. Papildomas privalumas: spausdinimas pagal užsakymą sumažina atliekų kiekį ir yra nekenksmingas aplinkai!
  4. Skalbimo instrukcija: * Be baliklių * Viduje išorėje * Šaltas vanduo (ne aukštesnė kaip 30C).
  5. Jūsų marškinėlius spausdiname aplinkai nekenksmingu rašalu.

Dažna problema: Kl .: Kai sumokėsiu užsakymą, per kiek dienų išsiųsiu paketą? A: Mes užbaigsime jūsų užsakymą per 24 valandas ir atsiųsime jums logistikos sekimo informaciją. Pinigai iš banko į aliexpress sąskaitą paprastai reikalingi 24 valandas. Kl .: koks yra pristatymo būdas jūsų parduotuvėje? A: „Aliexpress“ standartinis pristatymo būdas, tai greitas ir saugus, jei reikia kitų siuntimo būdų, susisiekite su mumis! Kl .: Ką daryti, kai pakeliui pameta prekė? A: Susisiekite su mumis, kai negausite savo paketo, išsiųsiu naują arba grąžinsiu visą sumą. K: Ar galiu pamatyti tikras nuotraukas? A: Susisiekite su mumis, kai negausite savo paketo, išsiųsiu naują arba grąžinsiu visą sumą. Kl .: Man reikia daug produktų, ar galite man suteikti nuolaidą? A: Taip, žinoma, kai jums reikia daugiau produktų, susisiekite su mumis, mes atsiųsime jums didmeninę kainą

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas