Parduotuvė

„Pasidaryk pats“ vaikiški vikšriniai automobiliai …

„Pasidaryk pats“ vaikiški vikšriniai automobiliai berniukams Lanksti keičiama trasa su LED apšvietimu lenktyninių automobilių rinkinys Antigravitacinis surinktas bėgių automobilis vaikams Dovana

54.76 €

Kategorija: Įvairūs

Pavadinimas: kintamos lanksčios vėžės automobilis Medžiaga: daugkartinis plastikas Baterija: 3x AAA baterija (nepridedama)

  1. Begalinis smagumas ir paprastas saugojimas: žaisdami praktikuokite savo vaiko slenksčius, suteikite savo vaikui nuo 3 valandų stimuliuojančios, kūrybingos praktinės veiklos, o baigus takelį suvyniokite, kad jį būtų lengva laikyti. galite pasiimti su savimi bet kur.

  2. Sukurkite bet kokią formą: naudodami „Serpentine“ technologiją galite greitai ir lengvai lenkti, lankstyti ir stebuklingai lenkti takelį 360 laipsnių kampu, kaip tik norite? net ir lenktyniniam automobiliui priartinus.

  3. Lengva surinkti: tiesiog sujunkite dalis ir gausite visiškai pritaikytą savo sukurtą greičio ruožą. Skriemulys slopina bėgius, o apsivertimas sumažina šlaitą, kad nebijotų nukristi.

  4. Perfect Wish List Gift: lenktyninių automobilių trasa bus puiki dovana jūsų vaikui; Jūs netgi galite naudoti daiktus namuose, pvz., knygas, dėžes ar padėklus, kurdami tunelius, rampas, tiltus ir dar daugiau, kad linksmintumėte begalę valandų.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas