Parduotuvė

„Pasidaryk pats“ vikšriniai automobiliai …

„Pasidaryk pats“ vikšriniai automobiliai inžinerijos dovanos statybiniai automobiliai interaktyvūs žaislai surinkti vikšriniai automobiliai su atsuktuvų rinkiniais vaikams berniukams mergaitėms

40.67 €

Kategorija: Įvairūs

„Pasidaryk pats“ lenktynių trasų statyba Inžinerijos dovanos Surinkti lenktynių trasos interaktyvūs žaislai su atsuktuvų rinkiniais vaikams, berniukams, mergaitėms Ypatybė:

  1. Apima: Mūsų statybiniai žaislai apima daugybę lanksčių bėgių dalių, kelių statybinių sunkvežimių ir medžių bei tiltų. Išplėstiniai nustatymai, sukurkite savo architektūrinę karalystę savo mažam kūdikiui!
  2. Įvairių tipų statybinių transporto priemonių įvairovė: Sukonfigūravome įvairių modeliuojamųjų statybinių transporto priemonių, turinčių unikalų dizainą ir funkcijas. Jame yra transporto priemonės, ekskavatoriai, garo volai, cemento sunkvežimiai ir lenktyniniai automobiliai. Tai puiki dovana 3, 4, 5 ir 6 metų berniukams ir mergaitėms.
  3. Daugiau priedų, daugiau žaidimo būdų: automobiliai gali kirsti tiltus, o trasos fragmentus galima sulenkti ir laužyti, kad susidarytų skirtingos trasos formos. Kiekvienas sunkvežimis turi judamą darbo rankeną. Vaikai gali apsimesti, kad šiais sunkvežimiais atlieka įvairius statybos darbus, ir praleisti valandas kūrybiškai žaisdami bei pasitelkę vaizduotę.
  4. Atidarykite savo kelią: naudokite Y formos takelį, lankinį takelį ir tiltelį. Šis STEM konstravimo žaislas gali padėti vaikams žaisti savo vaizduotę, susikurti savo takelių pasaulį. Jis turėtų būti kuriamas visapusiškai, apriboti laiko ekrano užsklandą ir praleisti laiką žaidžiant patogius ir sveikus žaidimus.
  5. Pirmiausia sauga ir detalės: laikykitės Europos žaislų standartų. Pagaminta iš netoksiškų medžiagų, saugumas visada pirmiausia. Kiekvienas pastato takelis yra unikalaus dizaino, kuris visiškai tinka vaikų rankoms ir yra lengvai nešiojamas. Jį galima žaisti bet kada ir bet kur jūsų kišenėje. Tai puiki dovana vaikams Kalėdų, Velykų, gimtadienio ir kitų švenčių proga. Specifikacija: Kilmė: žemyninė Kinija Tipas: Automobilis Modelio numeris: Toy Car Track Sertifikatas: CE Medžiaga: plastikas Dydis: 01 (137 vnt.): 21 * 14 * 11 cm / 8,27 * 5,51 * 4,33 colio 02 (222 vnt): 23 * 16 * 13 cm / 9,06 * 6,3 * 5,12 colio 03 (335 vnt): 29 * 19 * 17,5 cm / 11,42 * 7,48 * 6,89 colio Spalva: kaip parodyta Rekomenduojamas amžius: 3m+

Pastaba: Aksesuarų spalva yra atsitiktinė, spalva nenurodyta. Prieš pirkdami atidžiai perskaitykite. Jame yra smulkūs priedai ir aštrūs daiktai. Vaikus turi lydėti suaugusieji. Prašome rūpintis vaikais ir vengti nuryti. Dėl skirtingo monitoriaus ir šviesos efekto tikroji prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose matomos spalvos. Ačiū! Leiskite 1–2 cm matavimo nuokrypį dėl rankinio matavimo.

01: 128 X bėgių surinkimas 3 X žaisliniai automobiliai 2 X medžio modeliai 4 X tilto priedai 02: 192 X bėgių surinkimas 4 X žaisliniai automobiliai 2 X medžio modeliai 24 X tilto priedai 03: 288 X bėgių surinkimas 5 X žaisliniai automobiliai 2 X medžio modeliai 28 X tilto priedai 2 X trijunctions 10 X tunelių

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas