Parduotuvė

Pastovios temperatūros šildymo elementas PTC …

Pastovios temperatūros šildymo elementas PTC inkubatoriaus ventiliatorius termostatinis kiaušinis automobilio ventiliatoriaus šildytuvas 12V24V 180300W elektrinis mažas šildytuvas

24.94 €

Kategorija: Buitinė technika

Šildymo elementas PTC inkubatoriaus ventiliatorius termostatinis kiaušinis automobilio ventiliatorius 12V/24V 180/300W elektrinis mažas šildytuvas namų apyvokos reikmenys

Funkcijos:

 1. Su izoliatoriumi ant paviršiaus, saugus naudoti, didelis patikimumas.
 2. Greitai įkaista, ilgas tarnavimo laikas. Su tvirtinimo angomis, lengva montuoti.
 3. Priima karščiui atsparią silikoninę vielą kaip pagrindinį laidą, raudoną laidą „+“ ir juodą laidą „-“.
 4. Ši sistema taupo energiją, kai šildytuvas padidina aplinkos temperatūrą, galia palaipsniui mažės tam tikruose diapazonuose.
 5. Taikoma šildytuvams, drėkintuvams, oro kondicionieriams ir kitiems dažniausiai naudojamiems prietaisams.

Specifikacijos:

Būklė: 100% visiškai naujas

Spalva: juoda

Neprivalomas tipas:

#1 Nominali įtampa: 12V vardinė galia: 180W (15A) #2 Nominali įtampa: 24 V vardinė galia: 180 W (10 A)

#3 Nominali įtampa: 24V vardinė galia: 300W (15A)

Montavimo angos atstumas: apytiksl. 87 mm / 3,4 colio Montavimo angos skersmuo: apytiksl. 4 mm / 0,16 colio

Produkto dydis: apytiksl. 60 x 60 x 42 mm / 2,4 x 2,4 x 1,7 colio

Aplinkos temperatūros diapazonas: -5 ~ 65 ℃ Pakuotės svoris: apytiksl. 160 g Kiekis: 1vnt

Į paketą įeina: 1 x PTC šildytuvas

Pastaba:

Atminkite, kad naujo tipo ir seno tipo 12V gaminiai bus išsiųsti atsitiktinai, todėl prieš užsakydami įsitikinkite, kad tai neprieštarausite.

Atkreipkite dėmesį, kad ventiliatoriaus mentės numeris bus atsiųstas atsitiktine tvarka, todėl prieš užsakydami įsitikinkite, kad neprieštarausite.

PTC oro šildytuvo su ventiliatoriumi serijos gaminio instrukcijos:

 1. Kai plikas laidas tęsiasi nuo šildytuvo, teigiamas ir neigiamas elektrodas neskiriamas. Įveskite vardinę įtampą ir pakankamą srovę.

 2. Kai plikas laidas tęsiasi nuo ventiliatoriaus, raudonas yra teigiamas elektrodas, o juodas yra neigiamas elektrodas. Įveskite vardinę įtampą ir pakankamą srovę.

 3. Šildytuvą galima naudoti itin drėgno oro aplinkoje. Nesvarbu, ar nedidelis kiekis vandens lašelių apsitaškys ant šildytuvo paviršiaus, tačiau jų negalima panardinti skystis.

 4. Šildytuvo juoda kronšteino izoliacija yra atspari aukštai temperatūrai, tačiau metalinė dalis yra laidi. Naudodami atkreipkite dėmesį į saugumą.

 5. Šildytuvo ventiliatoriaus tarnavimo laikas yra 3–5 metai, 20000–30000 valandų.

 6. Šildytuve yra 230 ℃ lustas. Kai ventiliatorius pučia, šildytuvo paviršiaus temperatūra yra apie 100 ℃. Kai ventiliatorius sugenda ir nustoja suktis, nustokite naudoti šildytuvą, kad išvengtumėte galimų pavojų saugai.

 7. Kai šildytuvas naudojamas pirmą kartą, gali atsirasti nedidelių dūmų ar kvapo, kuris atsiranda dėl alyvos dėmių ir šilumai laidžių klijų lakavimo, likusio štampuojant aliuminio gofruotę. Tai normalu ir per trumpą laiką išnyks.

 8. Gaminio galia yra susijusi su naudojimo režimu, šilumos sklaidos sąlygomis, aplinkos temperatūra ir kitais veiksniais. Mūsų nurodyta vardinė galia reiškia galią, išmatuotą aplinkos temperatūra 24 ℃. Tokiomis sąlygomis oro temperatūra 5 cm atstumu nuo išleidimo angos yra apie 50 ℃ Celsijaus. (kai aplinkos temperatūra nukrenta, šildytuvo galia sumažės kilti.)

 9. Jei naudojamas mažoje uždaroje patalpoje, po darbo tam tikrą laiką, kai aplinkos temperatūra šalia šildytuvo pakyla, šildytuvo energijos sąnaudos palaipsniui mažės, o tai yra pačių PTC gaminių energijos taupymo charakteristika.

 10. Saugumas, stabilumas, energijos taupymas, aplinkos apsauga ir ilgas tarnavimo laikas yra svarbiausi PTC gaminių privalumai. Įprastas naudojimas nuo 5000 iki 10000 valandų, galios susilpnėjimas yra apie 15%. (Neribotas perjungimo laikas)

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas