Parduotuvė

Prekės ženklo Sexy Vyriški sportiniai kelnaitės …

Prekės ženklo Sexy Vyriški sportiniai kelnaitės TRAIN print Kultūrizmas Vyriški marškinėliai be rankovių raumenys medvilniniai viršutiniai vyriški liemenės.

12.72 €

Kategorija: Vyriški drabužiai

Prekės ženklo Sexy Vyriški viršutiniai viršutiniai marškinėliai HULK print Fitness O-Neck Berankoviai Vyriški drabužiai Kultūrizmui Medvilniniai Vyriški apatiniai skalbiniai

Dydis Ilgis Biustas Krūtinės nuoroda rankovė

in/cm in/cm cm in/cm

S / / / /

M 68/26.7 96/37,7 95-103 /

L 70/27,5 100/39,3 103-108 /

XL 74/29.1 108/42.4 108-115 /

XXL / / / /

„Prašome leisti nedidelį 1–3 cm skirtumą dėl rankinio matavimo ir nedidelį spalvų skirtumą skirtingiems ekrano parametrams “

APIE DYDĮ IR SPALVŲ SKIRTUMUS: Jei jums sunku pasirinkti dydį, galite nedvejodami susisiekti su mumis, pateiksime jums keletą pasiūlymų, tačiau tai tik nuoroda. Kaip visi žinome, skirtingi kompiuteriai rodo spalvas skirtingai, tikrosios prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo toliau pateiktų paveikslėlių.

MOKĖJIMAS: Prieš pateikdami užsakymą, patvirtinkite informaciją su mumis, jei turite užklausą dėl prekių. SIUNTIMAS:

  1. Paruošimo laikas: mums reikia 3–5 darbo dienų, kad galėtume paruošti jūsų užsakymą pagal daugybę užsakymų kiekvieną dieną.
  2. Dar kartą patikrinkite savo adresą, kai rašote į aliexpress, jei norite pakeisti prieš išsiunčiant, Prašome atkreipti mūsų dėmesį į naują adresą. 3.Apie muitą Atsižvelgdami į mūsų klientų naudą, esame priversti jūsų užsakymą išsiųsti paprastu paštu. Supraskite, tačiau muito mokesčių mes nekontroliuojame, mes negalime garantuoti, kad nebus jokių mokesčių ir neturėsime mokesčių. Nuoširdžiai atsiprašome už bet kokius nepatogumus, kuriuos tai gali sukelti.

ATSILIEPIMAI  IR PASLAUGA:

  1. Jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, palikite teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždutes.
  2. Jei nesate patenkinti mūsų produktais, susisiekite su mumis prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. garantuojame, kad 100 % išspręsime visas problemas ir padarysime jus patenkinti.
  3. Mums rūpi mūsų vertinami klientai ir visada stengsimės jums padėti, tikimės užmegzti ilgalaikį verslą su jumis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas