Parduotuvė

Pripučiama kelioninė pagalvė Nešiojama U ilga …

Pripučiama kelioninė pagalvė Nešiojama U ilga pagalvė kaklo pagalvė automobiliu traukiniu orlaiviu kietai nusnūsta sėdynė mieganti artefaktas

25.12 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

  1. Vienintelė kelioninė pagalvė, kuri suteikia pilną šoninę viršutinės kūno dalies atramą, todėl lengviau atsipalaiduoti, užmigti ir ilgiau užmigti.
  2. Skatina tinkamą galvos ir kaklo išlyginimą – saugo, kad galva nenukristų į priekį. Idealiai tinka kenčiantiems nuo lėtinio skausmo.
  3. Lengvai prisipučia vos keliais įkvėpimais ir ištuštėja akimirksniu. Suvyniotas tvarkingai laikomas, kad būtų kuo mažiau vietos pakavimui.
  4. Vienintelė DAUG NAUDOJAMA IR REGULIUOJA kelioninė pagalvė. Padėkite per liemenį arba žemyn šonu. Dėvėkite kaip pasiuntinio krepšį arba pririškite prie oro linijų sėdynės.
  5. Lengvai užsega kilpas virš galvos atramų automobiliuose ir oro linijų sėdynių „sparnus“. Peržiūrėkite mūsų instrukcijų lapą ir vaizdo įrašus.

Specifikacijos: Dydis: 2 x 9 x 3,5 colio Spalva: mėlyna, PILKA Į paketą įeina 1 x Kelioninė pagalvė

Siuntimas: Pristatymas visame pasaulyje. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo.Garantuojame, kad prekes išsiųsime per 24–72 valandas nuo mokėjimo patvirtinimo, išskyrus šventines dienas. Siunčiame paštu nedidelius paketus, standartinį pristatymą, aukščiausios kokybės pristatymą pagal jūsų pasirinkimas pateikiant užsakymus. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą. Paslaugos tranzito laiką nurodo vežėjas, neįskaitant savaitgalių ir švenčių. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu. Jei siuntos negavote per 35 dienas nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau susisieksime su jumis pateikdami atsakymą.Įpakavimas: jūsų privatumas mums yra nepaprastai svarbus, o naudodami mūsų diskretišką pakuotę galite saugiai apsipirkti.Apsaugosime jūsų privatumą, jūs neturite nerimauti dėl privatumo nutekėjimo! Garantija: 12 mėnesių ribota gamintojo garantija gaminiams su defektais (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija. Apie nekokybiškas prekes būtina pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. Dėl nekokybiškų ar nekokybiškų gaminių nufotografuokite ar nufilmuokite, mes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus po patvirtinimo.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas