Parduotuvė

Purškimo antgalis vandens pistoletas Reguliuojamas …

Purškimo antgalis vandens pistoletas Reguliuojamas aukšto slėgio purkštuvo jungties žarnos purkštuvas skirtas valyti automobilių plovimo mašiną sodo laistymui

5.03 €

Kategorija: Įvairūs

Purškimo pistoletas Reguliuojamas metalinis purkštukas sodo žarnos purkštuvų sistemos slėginis ploviklis Automobilių plovimo laistymo pistoleto valymo įrankisSavybės: 1. Daugiafunkcis purkštuvas: Pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, daug lengvesnis už žalvarinius purkštukus ir nelengva rūdyti. 2. RŪDŽIAI LAISTO POREIKIAI: Nesvarbu, ar plaunate kietas ir sunkiai dėmėtas grindis, ar laistote gėles dideliuose plotuose, šis antgalis padės jums. Purškimo diapazoną ir vandens srautą galima reguliuoti sukant antgalį3. Lengva naudoti: antgalio rankena sukurta su sriegio raštu, paviršius yra lygus, be atbrailos, padidinta trintis, todėl patogu laikyti.4. Nesandari: aukštos kokybės guminis žiedas ir tikslus srieginis antgalis puikiai sujungtas, kad būtų užtikrintas sandarumas ir didelio vandens srauto purškimo reikalavimai.5. Naudojimas: Tinka automobilių plovimui, gėlių laistymui, stiklų, grindų ir tt valymui. Tvirtinimo spaustukai tinka žarnoms, vandens vamzdžiams, viniliniams vamzdžiams, plieniniams vamzdžiams ir tt tvirtinti. Specifikacija: Spalva: Kaip paveikslėlyjeMedžiaga: aliuminio lydinys Dydis: Ilgis: 16,7 cm / 6,6 col. Jungties skersmuo: 1,1 cm / 0,4 col. Išsamesnės informacijos ieškokite dydžio paveikslėlyje. Leiskite 0,5–1 colio paklaidą dėl rankinio matavimo. Į pakuotę įeina: 1 vnt * Vandens purkštuvasDėmesio: kadangi skirtingi kompiuteriai rodo spalvas skirtingai, tikroji prekė gali šiek tiek skirtis nuo aukščiau pateiktų paveikslėlių, dėkojame už supratingumą.

Sveiki, vaikinai, ačiū, kad apsilankėte mano parduotuvėje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie prekes, galite susisiekti su mumis. Geros dienos!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas