Parduotuvė

Qili QG-07 Stiklas Valytas Veltinis Kvadratinis …

Qili QG-07 Stiklas Valytas Veltinis Kvadratinis Valytuvas Automobilių Lipdukų Apvyniojimas Grandiklis Automobilių Lipdukas Veltinys Skaptavimo įrankiai Valytuvas sniego valymas

1.25 €

„Qili QG-07“ stiklo švaraus veltinio kvadratinis valytuvas automobilio lipdukas Apvyniojamas grandiklis Automobilio lipdukas Grandiklis Veltinis Scarper Valytuvas sniego valymas

Pastaba:

  1. Jūsų užsakymas gali būti išsiųstas kartu su „China Post Ordinary Small Packet Plus“. Nėra stebėjimo informacijos, kai jis išgabenamas iš Kinijos, ir jam reikia ilgesnio laiko nei Kinijos pašto siuntimui. Jei negalite priimti „China Post Ordinary Small Packet Plus“, pasirinkite „China Post“ registruotą oro paštą. Bet kuriuo klausimu pirmiausia galite susisiekti su manimi. Neleidžiama ginčytis dėl jokios stebėjimo informacijos priežasties, tikiuosi, kad suprasite prieš pateikdami užsakymą, ačiū.

  2. Jei esate iš Rusijos Federacijos, kaip gavėjo vardą palikite visą vardą [Vardas/Vidurinis/Pavardė]. Priešingu atveju galite negauti savo prekių dėl jūsų muitinės taisyklių.

Šis valytuvo įrankis plačiai naudojamas klijuojant trinkelėmis, klijuojant tapetus, valant stiklą ir valant sniegą. Puikiai tinka visoms vinilo apdirbimo priemonėms ir nesubraižys montavimo metu. Atsparus trinčiai. Tvirtas ir patvarus. Kad nepakenktų įklijavimui. Nepažeiskite stiklo .Patogu naudoti.

Dėl chromatinės aberacijos ir matmenų paklaidos: kadangi šviesos problema ir matavimo metodas skiriasi, galbūt yra nedidelė klaida, atkreipkite dėmesį ir supraskite.

Atkreipkite dėmesį: kadangi gamintojai negaus išankstinio įspėjimo apie gaminio pakuotės, kilmės vietos ar kai kurių priedų pakeitimus, negalime užtikrinti, kad klientai gautų prekes tiksliai sutampa su parduotuvės paveikslėliu ir gaminio aprašymu. Tačiau galime užtikrinti, kad visi produktai rinkoje būtų geros kokybės. Jei laiku neatnaujinsime nuotraukos ar susijusios informacijos, geriau supraskite. Linkime laimingų apsipirkimų saulėje!

  1. Mes tikrai įvertinsime jūsų išankstinį patvirtinimą, kai gausime užsakymą. 2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mūsų verslo plėtrai, nuoširdžiai kviečiame palikti mums teigiamą atsiliepimą, jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga. Tai užtruks tik 1 minutę, bet ši 1 minutė mums yra nepaprastai svarbi.3. Prieš palikdami neigiamą ar neutralų atsiliepimą, susisiekite su mumis. Mes dirbsime su jumis, kad išspręstume visas problemas. Dėkojame už supratingumą!

1.Mūsų darbo laikas yra nuo 8:30 iki 23:00.2. Jei turite klausimų ar problemų, kai nesame prisijungę, palikite mums žinutę. Mes jums atsakysime, kai gausime jūsų pranešimą. 3. Nuoširdžiai sveikiname jūsų užklausą bet kuriuo metu.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas