Parduotuvė

Qili QG-34 automobilio vinilo plėvelės …

Qili QG-34 automobilio vinilo plėvelės apvyniojimas sniego šalinimo grandiklio įrankio kastuvas Importuotas aukštai temperatūrai atsparus trikampis POM valytuvas

1.79 €

Qili QG-34 Automobilio vinilo plėvelės apvyniojimo sniego šalinimo rankena Grandiklio kastuvas Importuotas Aukštai temperatūrai atsparus POM Tirangulinis valytuvas

Pastaba:

  1. Jūsų užsakymas gali būti išsiųstas kartu su „China Post Ordinary Small Packet Plus“. Nėra stebėjimo informacijos, kai jis išgabenamas iš Kinijos, ir jam reikia ilgesnio laiko nei Kinijos pašto siuntimui. Jei negalite priimti „China Post Ordinary Small Packet Plus“, pasirinkite „China Post“ registruotą oro paštą. Bet kuriuo klausimu pirmiausia galite susisiekti su manimi. Neleidžiama ginčytis dėl jokios stebėjimo informacijos priežasties, tikiuosi, kad suprasite prieš pateikdami užsakymą, ačiū.

  2. Jei esate iš Rusijos Federacijos, kaip gavėjo vardą palikite visą vardą [Vardas/Vidurinis/Pavardė]. Priešingu atveju galite negauti savo prekių dėl jūsų muitinės taisyklių.

3.Prašau, palikite man trumpą žodį, kad pasakyčiau, kokios spalvos jums reikia, kai pateikiate užsakymą, kitu atveju atsiųsime atsitiktine tvarka, ačiū!!

Dėl chromatinės aberacijos ir matmenų paklaidos: kadangi šviesos problema ir matavimo metodas skiriasi, galbūt yra nedidelė klaida, atkreipkite dėmesį ir supraskite.

Atkreipkite dėmesį: kadangi gamintojai negaus išankstinio įspėjimo apie gaminio pakuotės, kilmės vietos ar kai kurių priedų pakeitimus, negalime užtikrinti, kad klientai gautų prekes tiksliai sutampa su parduotuvės paveikslėliu ir gaminio aprašymu. Tačiau galime užtikrinti, kad visi produktai rinkoje būtų geros kokybės. Jei laiku neatnaujinsime nuotraukos ar susijusios informacijos, geriau supraskite. Linkime laimingų apsipirkimų saulėje!

  1. Galime priimti visų rūšių mokėjimus. 2. Patvirtinkite gaminį ir pristatymo adresą. Ir prašome palikti mums žinutę, kad papasakotumėte, kokia vertė gali būti tinkama apie produktus.3. Pristatymą suorganizuosime po patvirtinimo Aliexpress. Pateikę užsakymą neprašykite pristatymo. Labai ačiū!4.Paliksime jums pranešimą, kuriame nurodysime sekimo numerį po užsakymo išsiuntimo. Jei turite klausimų dėl pristatymo, susisiekite su mumis.

  2. Susisiekite su mumis per 3 dienas po siuntinio gavimo, jei gavote nekokybišką prekę. 2. Jei nesate patenkinti mūsų gaminiais ir norite grįžti pas mus, susisiekite su mumis per 7 dienas nuo siuntos gavimo dienos. užsakymas.Arba mes nepakeisime ar negrąžinsime pinigų.3.Kai grąžinsite mums gaminį, atsiųskite atgal su originalia pakuote ir pateikite sekimo numerį. Ir jūs turite sumokėti atgalinio pristatymo mokestį.Todėl būkite atsargūs prieš pateikdami 4. Mes grąžinsime pinigus, kai gausime atgalinį produktą. Jei norite pakeisti, apmokestinsite atgalinio pristatymo mokestį, o mes grąžinsime jums siuntimo mokestį.

  3. Mes tikrai įvertinsime jūsų išankstinį patvirtinimą, kai gausime užsakymą. 2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbūs mūsų verslo plėtrai, nuoširdžiai kviečiame palikti mums teigiamą atsiliepimą, jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga. Tai užtruks tik 1 minutę, bet ši 1 minutė mums yra nepaprastai svarbi.3. Prieš palikdami neigiamą ar neutralų atsiliepimą, susisiekite su mumis. Mes dirbsime su jumis, kad išspręstume visas problemas. Dėkojame už supratingumą!

1.Mūsų darbo laikas yra nuo 8:30 iki 23:00.2. Jei turite klausimų ar problemų, kai nesame prisijungę, palikite mums žinutę. Mes jums atsakysime, kai gausime jūsų pranešimą. 3. Nuoširdžiai sveikiname jūsų užklausą bet kuriuo metu.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas