Parduotuvė

QIYOU mini šviečiančių padangų vožtuvų dangteliai …

QIYOU mini šviečiančių padangų vožtuvų dangteliai automobilių motociklų žėrintys vožtuvo dangteliai padangos ratų stebulės stiliaus dekoras Automobilių priedai penkių spalvų

7.25 €

Kategorija: Įvairūs

PRIEŠ NAUDOJANT -

Kaip patikrinti fluorescencijos efektą?

Du keliai:

  1. Kelias valandas padėkite jį saulėje ir tamsioje vietoje pamatysite fluorescencinį efektą.

  2. 15 minučių apšvitinkite vožtuvą stipria žibintuvėlio šviesa ir tamsioje vietoje pamatysite fluorescencinį efektą. Liuminescencinį vožtuvą galima naudoti pakartotinai. Kuo ilgiau sugeriama šviesa, tuo ilgiau išlieka fluorescencinis efektas.

Pastaba: į šį gaminį įdėta fosforo. Jis turi sugerti visų rūšių matomos šviesos energiją ir kaupti šviesos energiją, kad galėtų automatiškai užsidegti tamsoje. Pirkėjai, kurie nemoka naudotis, gavę prekes gali kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą.

Apie šį elementą: Padangų kotų vožtuvų dangteliai; Mūsų vožtuvų dangteliai yra pagaminti iš ABS, gali šviesti tamsoje ir apsaugoti vožtuvą, neleidžia vandeniui, dulkėms ar smėliui patekti į padangą; kad vožtuvas nepratekėtų, užtikrintų saugų važiavimą. Lengva montuoti: 4 vnt šviečiančius vožtuvo koto dangtelius galima lengvai priveržti ranka. Gražios išvaizdos, tinka įvairių spalvų transporto priemonėms. Platus suderinamumas: universalus dydis tinka daugiau automobilių, autobusų sunkvežimių, visureigių, motociklų, dviračių ar dviračių. Tobula dovana: Šviečiantis oro dangtelių dangtelis pagamintas iš patvaraus ABS ir šviečiančių miltelių, kurie šviečia tamsoje ir atrodo labai aptakiai bei stilingai. Tai puiki dovana draugams, viršininkams, šeimai ir kt. Laimingas laikas: įsivaizduokite, kaip džiaugiatės, kad jūsų automobilis naudoja mūsų šviečiančius vožtuvų dangtelius, kad ryškiai spindėtų tamsoje.

Funkcija

  1. Padangos vožtuvo padangų dulkių dangteliai gali apsaugoti padangos vožtuvą nuo dulkių poveikio.
  2. Galite pakeisti originalius blogus padangų vožtuvų dangtelius.
  3. Padangos vožtuvo dangtelis pagamintas iš geros kokybės plastiko, atsparus vandeniui ir dulkėms.
  4. Įtraukite 4 vnt plastikinius ABS šviečiančių vožtuvų dangtelius; Gali patenkinti jūsų daugiafunkcinį tikslą.
  5. Lengva montuoti; Dekoratyvinės ir apsauginės padangos.

Specifikacijos Medžiaga: ABS plastikas, fosforas Spalva: žalia, raudona, geltona, mėlyna, rožinė

Dydis: ilgis (1,6 cm / 0,6 colio) Vidinis skersmuo (0,8 cm / 0,3 colio) Išorinis skersmuo (1,2 cm / 0,5 colio)

Į paketą įeina: 4vnt/8vnt/16vnt/20vnt* šviečiantys automobilių vožtuvų dangteliai

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas