Parduotuvė

QYPF 17CM37CM Creative LOW LIFE Vinilinis …

QYPF 17CM37CM Creative LOW LIFE Vinilinis vandeniui atsparus lipdukas Lipdukas Juodas Sidabrinis Automobilio stiliaus C15-1881

1.83 €

QYPF 17CM*3,7CM Creative LOW LIFE Vinilinis vandeniui atsparus lipdukas Lipdukas Juodas Sidabrinis Automobilio stiliaus C15-1881 Lipduko uždėjimas labai paprastas, užtrunka vos kelias minutes.

Jūsų lipduką sudaro 3 dalys:


Popieriaus pagrindas            lipdukas              Išvalyti perkėlimo juostą

1 Nuvalykite paviršių, ant kurio bus pritvirtintas lipdukas


2 Lėtai nuimkite popierinį pagrindą ir įsitikinkite, kad lipdukas lieka prilipęs prie skaidrios perkėlimo juostos. Jei dalis lipduko pakyla kartu su atrama, spauskite popierinį pagrindą atgal, kol jis prilips prie perkėlimo juostos.


3 Kai lipdukas bus nuplėštas nuo pagrindo, išlygiuokite ir padėkite lipduką prie paviršiaus, ant kurio jis bus klijuojamas.


4 Naudokite kreditinę kortelę, valytuvą ar kažką panašaus, kad išlygintumėte lipduką ir įsitikinkite, kad jis visiškai prilipo prie paviršiaus.


5 Atsargiai ir lėtai nuimkite perkėlimo juostą nuo lipduko ir įsitikinkite, kad lipdukas prilipo prie paviršiaus. Jei matote, kad dalis lipduko neatsilaisvina nuo perkėlimo juostos, paspauskite jį atgal į paviršių ir pakartokite procesą

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas