Parduotuvė

QYPF 184 cm 56 cm Įdomūs VAIRUOTI KAIP VOGĖTE …

QYPF 184 cm 56 cm Įdomūs VAIRUOTI KAIP VOGĖTE Automobilio lipduko lipdukas Juodas sidabrinis vinilo dekoravimo priedai C15-1426

1.82 €

QYPF 18,4 cm* 5,6 cm Įdomūs VAIRUOTI KAIP VOGĖTE Automobilio lipduko lipdukas Juodas sidabrinis vinilo dekoravimo priedai C15-1426 Lipduko uždėjimas labai paprastas, užtrunka vos kelias minutes.

Jūsų lipduką sudaro 3 dalys:

Popieriaus pagrindas            lipdukas              Išvalyti perkėlimo juostą

1 Nuvalykite paviršių, ant kurio bus pritvirtintas lipdukas

2 Lėtai nuimkite popierinį pagrindą ir įsitikinkite, kad lipdukas lieka prilipęs prie skaidrios perkėlimo juostos. Jei dalis lipduko pakyla kartu su atrama, spauskite popierinį pagrindą atgal, kol jis prilips prie perkėlimo juostos.

3 Kai lipdukas bus nuplėštas nuo pagrindo, išlygiuokite ir padėkite lipduką prie paviršiaus, ant kurio jis bus klijuojamas.

4 Naudokite kreditinę kortelę, valytuvą ar kažką panašaus, kad išlygintumėte lipduką ir įsitikinkite, kad jis visiškai prilipo prie paviršiaus.

5 Atsargiai ir lėtai nuimkite perkėlimo juostą nuo lipduko ir įsitikinkite, kad lipdukas prilipo prie paviršiaus. Jei matote, kad dalis lipduko neatsilaisvina nuo perkėlimo juostos, paspauskite jį atgal į paviršių ir pakartokite procesą

.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas