Parduotuvė

QYPF 20CM28CM Galite važiuoti greitai bet aš galiu …

QYPF 20CM28CM Galite važiuoti greitai bet aš galiu nuvažiuoti bet kur Linksmas vinilinis automobilio lipdukas priekinio stiklo lipdukas Grafinis C15-0557

1.75 €

QYPF 20CM*2,8CM Galite važiuoti greitai, bet aš galiu nuvažiuoti bet kur Linksmas vinilinis automobilio lipdukas priekinio stiklo lipdukas Grafinis C15-0557 Lipduko uždėjimas labai paprastas, užtrunka vos kelias minutes.

Jūsų lipduką sudaro 3 dalys:

Popierinis pagrindas            lipdukas              Išvalyti perkėlimo juostą

1 Nuvalykite paviršių, ant kurio bus pritvirtintas lipdukas

2 Lėtai nuimkite popierinį pagrindą ir įsitikinkite, kad lipdukas lieka prilipęs prie skaidrios perkėlimo juostos. Jei dalis lipduko pakyla kartu su atrama, spauskite popierinį pagrindą atgal, kol jis prilips prie perkėlimo juostos.

3 Kai lipdukas bus nuplėštas nuo pagrindo, išlygiuokite ir padėkite lipduką prie paviršiaus, ant kurio jis bus klijuojamas.

4 Naudokite kreditinę kortelę, valytuvą ar kažką panašaus, kad išlygintumėte lipduką ir įsitikinkite, kad jis visiškai prilipo prie paviršiaus.

5 Atsargiai ir lėtai nuimkite perkėlimo juostą nuo lipduko ir įsitikinkite, kad lipdukas prilipo prie paviršiaus. Jei matote, kad dalis lipduko neatsilaisvina nuo perkėlimo juostos, paspauskite ją atgal į paviršių ir pakartokite procesą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas