Parduotuvė

RAMBLE SeriesII skirta Ford Fiesta 2011 2016 2017 …

RAMBLE SeriesII skirta Ford Fiesta 2011 2016 2017 2018 2019 Car Shark Fin Antenos Antenos Dangteliai ST RS Titanium Active Vignal ir kt.

22.67 €

Prekės pavadinimas: Car Shark Fin Antenna Auto radijo signalų antenos stogo antenos

Ši prekė skirta Ford Fiesta 2011 2016 2017 2018 2019 m. Standartinis stilius: Priėmimo korpusą sudaro 2 minkštos plokštės, atsižvelgiant į elektrinio lauko magnetinio lauko, krūvio tankio ir srovės tankio santykį, naudokite PET / FPC kaip pagrindinį RF signalo rinkimą, signalo priėmimas yra geresnis, efektyvesnis ir stabilesnis. Išplėstinis stilius: dipoliai yra atspausdinti ant minkštos plokštės korpuso priekio metalinės spausdintinės grandinės būdu; yra išdėstytas pirmasis dipolis, antrasis dipolis ir trečias dipolis.simetriškas pasiskirstymas 6vnt minkštos plokštės kartu. Atsižvelgiant į elektrinio lauko magnetinio lauko, įkrovos tankio ir srovės tankio santykį, naudokite PET / FPC kaip pagrindinį RF signalo rinkimą, geriau, efektyviau ir stabiliau priima signalą. Aukšta kokybė: išoriniai aukštos kokybės pianino dažai su ryškia spalva. Vidinis PET / FPC medžiagos lustas yra mūsų įmonės atliktų mokslinių eksperimentų rezultatas. Patentinė apsauga: gaminių dizainas gavo patentuotą apsaugą. Apačioje yra etiketė nuo padirbinėjimo. „Ramble“ pranašumas: Mūsų įmonė specializuojasi automobilių antenų gamyboje. Turime savo laboratoriją, projektuotoją ir perdirbimo gamyklą. Tikimės pristatyti savo aukštos kokybės produktus visame pasaulyje. Tikime, kad klientai jausis nuostabiai gavę mūsų gaminius.

Jei jūsų originali antena yra tokios formos, kaip aukščiau esančiame paveikslėlyje. Patikrinkite pagrindo dydį, jei dydis didesnis nei 10cmx5cm (3,94"x1,97"), parduotuvėje pasirinkite didesnio dydžio anteną.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas