Parduotuvė

Reklamuojama šviesaus automobilio laikino …

Reklamuojama šviesaus automobilio laikino stovėjimo kortelė pasukama telefono numerio lentelė automobilio stilius reklama Magnetinės adsorbcijos dizainas

6.91 €

Kategorija: Įvairūs

Reklamuojama šviesaus automobilio laikino stovėjimo kortelė, pasukama telefono numerio lentelė  Automobilio stiliaus reklama Magnetinės adsorbcijos dizainas Prekės aprašymas

  1. Automatinis jutiklio perjungimo šviesos režimas. (Dieną reikia sugerti šviesą, o naktį rodyti žalią mėnulio efektą) 2. Sukamosios konstrukcijos dizainas. Akimirksniu perjunkite ekraną ir paslėpkite numerius, kad apsaugotumėte savininko privatumą.
  2. Paprastesnis montavimo dizainas. Galite laisvai derinti savo numerius. 4. Stabili pasta, galima nuplauti vandeniu, pakartotinai naudoti.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir nuotraukų, pridėkite kontaktus žemiau:

Prekės aprašymas

Produkto pavadinimas

Specialus šviečiantis automobilio stovėjimo numerio ženklas

Lipduko vieta

priekinis stiklas

Dizainas

tekstą

Lipduko tipas

kūnas

Tipas

3D anglies pluošto vinilas

Produkto tipas

lipdukas

Kategorija

3D

Prekės savybės

funkcija:

  1. Perjungti į naktinį režimą optine indukcija 2. Magnetinės adsorbcijos konstrukcija, lengvai keičiamas skaičius 3. Naktinė šviesa yra kieta, ryški ir akivaizdi 4. Sukamasis laikinas stovėjimo numerio ženklas specifikacija: Gaminio spalva: juoda / sidabrinė / auksinė Produkto dydis: 117 x 25 x 20 mm / 4,61 x 0,98 x 0,79 “Taikymo sritis: Tinka visoms transporto priemonėms Bendras gaminio stilius: Rotation

Produkto ekranas

Siuntimas 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO) 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo. 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI     Pristatymo adresą. 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu. 6. Jei negavote užsakymo praėjus 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Atseksime jūsų užsakymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas! 7. Pristatymo laikas:

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji bus laikoma panaudota ir MES JUMS NEGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.
  2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo ID.
  3. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.
  4. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) nėra toks (-i) kaip reklamuojamas.

Garantija

  1. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai panaudotas prekes po gavimo). Priedai suteikiama 3 mėnesių garantija.
  2. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEEIČIAME EKIŲ AN PASIBAIGUSI GARANTIJA. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimas Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinti jūsų poreikius. Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas