Parduotuvė

Restock Unisex 316L nerūdijančio plieno kietas …

Restock Unisex 316L nerūdijančio plieno kietas Golden Eagle Star Ride To Live Live To Rider Naujausias Have Sound Ring Bell pakabukas

5.00 €

mokėjimas

Mes teikiame pirmenybę mokėjimui per ESCROW ir tai yra saugiausias būdas.

Prieš mokėdami įsitikinkite, kad pristatymo adresas ir telefono numeris yra teisingi

siuntimas

Mes laisvai išsiųsime prekes Kinijos pašto oro paštu, nebent pasirinksite kitus pristatymo būdus. Taip pat galime pasiūlyti nemokamą EMS arba DHL pristatymą, jei užsakymas viršija 500 USD.

Siuntimo paslauga

Šalis

Numatomas pristatymo laikas

Kinijos pašto oro paštas

JAV           7–15 dienų

Australija

Kanada

JK

JAV

15-35 dienos

Azija

Europos šalys

20-40 dienų

15-35 dienos

Kitos šalys

20-40 dienų

Brazilija ir Rusija

25-50 dienų

DHL, EMS, pristatymas trunka apie 4–12 darbo dienų.

Siekdami užtikrinti, kad užsakymą gautumėte neapmokestinant arba su mažesniu importo mokesčiu, mes deklaruosime jį kaip mažesnės vertės „dovaną“, jei už bet kokius importo mokesčius ar mokesčius bus atsakingas pirkėjas.

grąžinti

Jei atsiųsime jums netinkamą ar nekokybišką prekę, susisiekite su mumis. Mes būsime atsakingi už pinigų grąžinimą arba pakeitimą.

Jei daugiau nei 35 dienas negavote prekės, susisiekite su mumis. Mes patikrinsime pristatymo informaciją. Jei turite kitų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis, mes visada mielai jus aptarnausime.

atsiliepimai ir susisiekite su mumis

Prieš palikdami neutralų (3 žvaigždutės) arba neigiamą (1–2 žvaigždutės) atsiliepimą, susisiekite su mumis. Mes stengsimės išspręsti problemą už jus

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas