Parduotuvė

Rongchen prekybos automobilio lipdukas Puikiausias …

Rongchen prekybos automobilio lipdukas Puikiausias Wile Coyote silhouette vandeniui atsparus KK priekinio stiklo riedlenčių lipdukai PVC geriausiai parduodamas butikas

10.15 €

Kategorija: Įvairūs

Rongchen prekybos automobilio lipdukas Puikiausias Wile Coyote siluetas, vandeniui atsparus KK priekinio stiklo riedlenčių lipdukai PVC geriausiai parduodamas butikas Dydis: S.M.L.XL.XXL Vaizdo rodymas:

Medžiaga: PVC.

Padaryti kelią: Spausdinti lipdukus.

Mes palaikome Drop Shipping.

Naudojame aukštos kokybės matinį PVC, netoksišką, aplinką, neprarandame kokybiškų viršvalandžių, pavyzdžiui, spausdintų lipdukų.

Idealiai tinka papuošti jūsų automobilio buferį, automobilio kėbulą, automobilio gaubtą, automobilio galinio vaizdo veidrodėlį, automobilio priekinį stiklą.

Mūsų paveikslėlis gali neatspindėti tikrojo dydžio. Tai skaitmeninis pavyzdys, rodantis tikslą. Kad lipdukas 100% tilptų jūsų erdvėje, turite išmatuoti erdvę.

Naudokite nuorodą:

  1. Įsitikinkite, kad tvirtinamas paviršius yra lygus, ar yra išgaubimų, įdubimų ir raukšlių. Nelipkite.
  2. Pasirinkite pastos vietą, nuvalykite paviršių nuo plaukiojančių dulkių ir riebalų, kad paviršius būtų sausas ir švarus.
  3. Atlikite paprastą planavimą pagal įklijavimo tvarką, žinoma, pagal savo kūrybiškumą galite ir Pasidaryk pats.
  4. Švelniai nulupkite skaidrią plėvelę nuo gaminio galo. Klijuodami priklijuokite vidurį ir išlyginkite į kairę ir dešinę, tada lėtai nuplėškite skaidrios plėvelės paviršių. Graži.

K: Ar lipdukus galima nuimti? A: Taip, lipdukus galima lengvai nuimti lėtai juos nuplėšiant. Jei naudojamas ant transporto priemonės, jums gali tekti šildyti, kad padėtų (plaukų džiovintuvas).

Kl .: Ar galime pagaminti kitokio dydžio lipduką? A: Susisiekite su mumis ir nurodykite matmenis. Mes pateiksime pasiūlymą, jei galėsime patenkinti jūsų reikalavimus. Kl .: Ar galime pritaikyti man reikalingą spalvą? A: Taip, pasakykite mums. turime daug spalvų, bet ne visas spalvas dedame į pasirinktą poziciją. Galime pateikti visas spalvas, kurias gali pateikti kiti pardavėjai. Kl .: Ar galime pritaikyti kai kuriuos man reikalingus lipdukus? A: Taip, susisiekite su mumis ir pasakykite mums, ko jums reikia, pateiksime pasiūlymą, jei galėsime patenkinti jūsų reikalavimus. Kl.: Manau, kad jūsų lipdukai skiriasi nuo kitų pardavėjų. Koks skirtumas? A: Taip, mūsų lipdukai naudoja naujausią Kinijos lipdukų technologiją, kad būtų užtikrinta, jog lipdukai būtų grynos spalvos, skaidrūs ir gražios išvaizdos. Mūsų lipdukus labai patogu naudoti ir nėra lengva juos sugadinti transportuojant. Kl .: Ar galime parduoti jūsų prekes? A: Taip, mes palaikome „Drop Shipping“, susisiekite su mumis, mes galime rekomenduoti geriausią logistiką jūsų šaliai. Mes taip pat remiame didmeninę prekybą. Mes pateiksime jums geriausius produktus

Lėšų grąžinimas ir grąžinimas ir siuntimas iš naujo

1. Jei kyla problemų dėl mūsų gaminio, galite prašyti grąžinti arba grąžinti pinigus per 7 dienas nuo prekių gavimo. Prieš grąžindami arba pradėdami ginčą prieš mus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

2. Visos prekės turi būti grąžintos originaliomis sąlygomis, kitaip mes atsisakysime grąžinti pinigus. Pirkėjas yra atsakingas už visus grąžinimo proceso metu patirtus mokesčius.

  1. Jei gaunate sugadintas ar netinkamas prekes, nedelsdami atsiųskite mums pakuotę ir produkto nuotrauką, tada išsiųsime jums iš naujo arba grąžinsime pinigus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas