Parduotuvė

Route 66 Motociklo ženklų lygintuvas ant drabužių …

Route 66 Motociklo ženklų lygintuvas ant drabužių perkeliamų termolipnių pleistrų Lydomasis pleistras drabužiams Senovinių automobilių lipdukai

3.61 €

Kategorija: Įvairūs

Route 66 Motociklo ženklų lygintuvas ant drabužių perkeliamų termolipnių pleistrų Lydomasis pleistras drabužiams Senovinių automobilių lipdukai PASTABOS:

 1. Plačiai naudojamas „pasidaryk pats“ dizaine, puikiai tinka kūdikių ir vaikų drabužiams, džinsams, paltams, skrybėlėms, kelnėms, krepšiams ir užuolaidoms ir kt.

2.Pakuotę sudaro: 1 vnt. Pleistrai yra suvynioti, kad būtų išvengta dulkių ir drėgmės įsiskverbimo, užtikrinant, kad gabenimo metu nebūtų padaryta žala. Pridedami nedideli bandymo pleistrai ir naudojimo instrukcija, padedanti užtikrinti puikius rezultatus.

3.A lygio plaunama, ekologiška medžiaga, lengva naudoti buitiniuose lygintuvuose.

4.Jei užsakysite daugiau nei 9 USD, visada gausite daug geresnį pristatymo būdą.

1, temperatūros nustatymas, šiluminio presavimo mašina. 2, Drabužiai lygiai ant lyginimo lentos. 3, Įdėkite šilumos perdavimo, aukštyn modelius. 4, rankos tvirtai spaudžiamos žemyn 10 sekundžių. 5, Kairė ranka, Atvėsinkite, suplėšytas menbrance augintinis. 6, Esami drabužių raštai. Buitiniams lygintuvams ĮRANKIS:  1, lyginimo padas  2, elektriniai lygintuvai (nelyginkite garais)  3, atskiriamasis popierius ŽINGSNIAI:  1, lyginimo padėklas ant platformos. 2, Plytelių drabužiai lyginimo kilimėlyje. 3, piešinys toje padėtyje, kurią norite įklijuoti. 4, Išjunkite garą, temperatūra 120-160 laipsnių. 5, 10-15 sekundžių su ritmu. 6, Atvėsę nuplėškite membraną. . 7, jei lyginimo funkcija nepažeista, pakartokite 5 veiksmą. 8, sveikiname, modeliai baigti.

 1. Mes priimame Alipay, West Union, TT, Paypal. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.

 2. Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.

 3. Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

 4. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)

 5. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patvirtinimo.

 6. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą.

 7. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.

 8. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.

 9. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

 10. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

 11. Visos grąžinamos prekės PRIVALO BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo prekių numerį.

 12. PIRKĖJUI ir Pardavėjui atšaukus operaciją iš Aliexpress, grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTO PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais bei priedais. ARBA galite pasirinkti pakeisti. 4.  Mes padengsime visas pristatymo išlaidas, jei produktas neatitinka reklaminio skelbimo.

1. Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100 % klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. 2.  Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas. 3. Neįmanoma spręsti problemų, jei apie jas nežinome! (1) Išimkite siuvinėjimo lopinėlius ir kelnes (drabužius/krepšelius/batus/knygas/kitus amatus), kurios bus išlygintos. Paruoškite lygintuvą. (2) Nuvalykite dalį, kurią keisite lyginti. Užklijuokite pleistrą ant dešinės dalies. Uždėkite šoną su karščio sandarinimo atrama tiesiai ant kelnių. (3) Sureguliuokite lygintuvo temperatūrą iki tinkamo laipsnio. Lyginkite pleistrą jėga atgal ir pirmyn maždaug 15 sekundžių. (4). Kai pleistras atšąla, patikrinkite, ar jis tvirtai pritvirtintas. Jei ne, bandykite dar kartą aukščiau nurodytais būdais. (5) Taip pat galite jį pasiūti, kad jis niekada nenukristų.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas