Parduotuvė

Sandėliavimo tinklas Automobilio nešiojimo …

Sandėliavimo tinklas Automobilio nešiojimo styginių krepšys Transporto priemonės laikymo tinklelis Tvirtas nailono tinklo kišeninis telefono laikiklis Auto priedai

5.59 €

Kategorija: Įvairūs

apibūdinimas Funkcijos: Visiškai naujas ir kokybiškas

  1. Naudojamas kaip mobiliojo telefono, cigarečių, kelių kvitų ir tt laikymo įrankis. Lengva rinkti smulkius daiktus, kad jūsų automobilis būtų tvarkingas ir tvarkingas.
  2. Unikali išvaizda, paprastas stilius, lengvas montavimas. 3.Smooth elastingas tinklelis, stiprus mastelio keitimas, nėra nukritimo dėl neelastingumo.
  3. Specialus 3M lipnus lazdelėlis, stiprus lipnumas, nesunku nusilupti.
  4. Elegantiška išvaizda, patvari naudoti.
  5. Gražios išvaizdos, tvirtos ir patvarios. 7.Universalus Tinka telefonui, cigaretėms ir kitoms smulkmenoms. Padaro jūsų automobilį tvarkingesnį.

Specifikacijos: Medžiaga: ABS plastikas Spalva: juoda Dydis: apie 15*8cm Kiekis: 1 vnt Taikoma: visi automobiliai, nameliai ant ratų, RV, lengvieji automobiliai, autobusai ir kt.

Pakuotėje yra: 1vnt automobilinis krepšys

Kaip naudoti: Išvalykite ir išdžiovinkite vietą, kurioje norite įdiegti. Nuplėškite dangtelį nuo dvipusės juostos galinėje pusėje. Priklijuokite jį į vietą, kurioje norite įdiegti. Pastaba: 1.Dėl dydžio išmatavimai yra rankų darbo, todėl gali būti 0,1-0,5 colio paklaida. 2.Prašome suprasti dėl šviesos spinduliavimo ar kompiuterio ekrano skirtumo, todėl negaliu garantuoti, kad nuotraukos ir tikrosios spalvos yra 100% vienodos.

x 复制竞品价格 点击展开↓

选择竞品价格Excel:

复制竞品SKU名称

规则: 1,比竞品低$ 2,最低售价$ 3, 减免折扣 %

开始计算并填充价格 我的账号|续费使用教程

AE助手-定价计算器

智能定价计算器 区域定价计算器 (利润额) 区域定价计算器(利润率)

(请务必与运费模板配合使用) x

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas