Parduotuvė

Savarankiškam vairavimui Stovyklavietėje …

Savarankiškam vairavimui Stovyklavietėje Pripučiama lova Kelionių prekės Pripučiamas automobilio čiužinys Daugiafunkcis SUV Oro čiužinys Automobilis Pripučiama lova

90.66 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

Nešiojama saugykla: Pripučiamas čiužinys yra su medžiaginiu maišeliu laikyti, jis yra mažas ir lengvas po sandėliavimo, jį lengva neštis. Lengva valyti, nešvarumus galite lengvai ir greitai pašalinti tik viena šluoste. Mėgaukitės geresniu miegu: apie 175 * 130 cm / 68,9 * 51,2 colio, itin didelis dydis, vienoda jėga, užtikrinanti nesugriuvimą ir stabilią atramą. Šis automobilinis pripučiamas čiužinys gali paversti jūsų automobilio galinę dalį patogia lova, padedančia atpalaiduoti kūną ir mėgautis geresniu miegu kelionės metu. Didelis našumas: Galvos apsauga, gali būti naudojama kaip atlošas sėdint ir gulint, galvos susidūrimo prevencija, laisvai keičiama laikysena. Nesvarbu, ar esate automobilyje, lauke ar namuose, šis dvipusis pripučiamas čiužinys gali būti naudojamas kaip poilsio lova. Jis turi itin didelę 650 svarų apkrovą ir gali tilpti 2–3 suaugusieji. Greitas išsipūtimas ir ištuštinimas: Abiejose pusėse esančios oro pagalvės gali greitai išsipūsti arba išpūsti iki reikiamo tvirtumo per kelias minutes. Tvirtumą galima reguliuoti pagal Jūsų poreikius. Norėdami pripūsti čiužinį, tereikia siurblį įkišti į automobilio cigarečių degiklio lizdą, o tada per antgalį į čiužinį pumpuoti orą. Patogi medžiaga: naudojant PVC+flocking, aplinkai nekenksmingą medžiagą, miegamojo kilimėlis yra lygaus paviršiaus, atsparus dilimui ir lengvai plaunamas, nepralaidus vandeniui ir kvėpuojantis, patogus ir laikantis. Platus pritaikymas: gali būti naudojamas šeimos kelionėms, svečiams namuose, avariniam čiužiniui naujiems namams, automobiliui, stovyklavimui, iškylai, biuro atostogoms, daugumai visureigių, RV ir mikroautobusų.

Specifikacijos:

Medžiaga: flocking + PVC Spalva: juoda Dydis: apie 175 * 130 cm / 68,9 * 51,2 colio

Į paketą įeina:

1    pripučiama automobilio oro lova 1 sandėliavimo krepšys 1x automobilinis elektrinis siurblys 1x remonto komplektas 2x pagalvės

  1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ (išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)2. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patikrinimo.3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI Siuntimo adresą.4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS nurodomas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu.

  2. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

  3. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad būtų galima greitai pristatyti.

  4. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 30 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA! Siuntimo išlaidas pardavėjas ir pirkėjas padengia per pusę.

  5. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir

  6. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, PO TIEK pirkėjui, tiek pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakeisti.

  7. Mes padengsime visas siuntimo išlaidas, jei produktas (-iai) neatitinka (-i) reklamuojamų.

  8. 12 mėnesių Gamintojo ribota garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus prekes, sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas po gavimo). Priedai tiekiami su 3 mėnesių garantija.

  9. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume patenkinamai išspręsti jūsų problemas. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie juos nežinome!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas