Parduotuvė

Sekimo įrenginys Sekimo oro žymos raktas Vaiko …

Sekimo įrenginys Sekimo oro žymos raktas Vaiko ieškiklis Gyvūnų stebėjimo priemonė Vieta Išmanusis su „Bluetooth“ suderinamas sekiklis Automobilio transporto priemonė pametė pėdsaką

7.16 €

Kategorija: Įvairūs

Sekimo įrenginys Sekimo oro žymos raktas Vaiko ieškiklis Gyvūnų sekimo priemonė Vieta Išmanusis su Bluetooth suderinamas sekiklis Automobilis Pamestas pėdsakasAprašymas: Šis apsaugos nuo praradimo įrenginys yra mažos galios gaminys, pagrįstas su Bluetooth suderinamu 5.0. Sujunkite elementus (pvz., raktus, rankines ir kitus daiktus), kuriuos vartotojai gali lengvai pamesti naudodami mobiliosios APP programinę įrangą, kad neprarastumėte daiktų; Jūs netgi galite pakabinti šį apsaugos nuo praradimo prietaisą ant vaikų, kad užtikrintumėte, jog vaikai būtų jūsų akyse; Arba pakabinkite jį ant savo augintinių, kad nereikėtų jaudintis, kad jie pasimes.

  1. Įjunkite ir išjunkite mašiną Įjungimas: ilgai paspaudus maždaug 3 sekundes, tris kartus pasigirsta „tick tick“, o indikatoriaus lemputė greitai mirksi 10 sekundžių. Kai nėra ryšio ir neveikia mygtukas, jis toliau mirksės kas 2 sekundes 30 sekundžių ir tada išsijungs. Išjungimas: ilgai paspaudus maždaug 3 sekundes, indikatoriaus lemputė užgęsta ir ilgai skamba „lašėjimas“.
  2. Pridėkite įrangą A. Įjunkite su Bluetooth suderinamą mobiliojo telefono funkciją, įveskite APP skip boot sąsają, tiesiogiai įveskite sąsają “Pridėti įrenginį” ir sąsajoje spustelėkite piktogramą “Pridėti naują įrenginį”. Ieškodami naujo įrenginio, spustelėkite Auto Connect, kaip parodyta paveikslėlyje. (šiuo metu taip pat galite redaguoti įrenginio pavadinimą, jei reikia) B. Prisijungę spustelėkite signalo piktogramą, kaip parodyta paveikslėlyje, išgirsite pavojaus signalą, kai „nukrenta“ apsaugos nuo praradimo įtaisas, ir rasite apsaugos nuo praradimo įrenginį. „Lašėjimo“ garsą galima vadinti nuolat. Jei dar kartą spustelėsite žadintuvo piktogramą, garsas nutrūks. C, įveskite nustatymo sąsają, galite pavojaus skambutį, signalo atstumo pasirinkimą ir kitas operacijas, kaip parodyta paveikslėlyje; D. Spustelėkite „Sistemos nustatymai“, kad peržiūrėtumėte įrašymo failą ir nustatytumėte dvigubo spustelėjimo parinktį, kaip parodyta paveikslėlyje.
  3. Fotografuokite Naudodami fotoaparato funkciją, spustelėkite apsaugos nuo praradimo įrenginį, kad įgyvendintumėte fotografavimo funkciją.
  4. Padėties nustatymas Padėties nustatymo funkcija gali išlaikyti atjungtą padėtį tik tada, kai apsaugos nuo praradimo įrenginys yra atjungtas nuo mobiliojo telefono, o padėties nustatymo įrašą galima rasti „prarastame įraše“. Norėdami naudoti šią funkciją, turite įjungti GPS ir palaikyti telefoną prijungtą prie tinklo. (Aukščiau nurodyta operacija yra „Android“ naudojant „Redmi 5 plus“, „Android“ versija 9.6.3.0 ir „Apple“ su „iPhone 6S plus“, IOS versija 11.3.1. Jei sistema skiriasi, pirmenybė teikiama faktiniam mobiliojo telefono naudojimui arba yra kitas atnaujinimas be įspėjimo.) Specifikacijos: Produkto pavadinimas: rombo formos apsaugos nuo praradimo prietaisas Grynasis svoris: 3g Gaminio modelis: Y04 Budėjimo laikas: 3 mėnesiai Efektyvus atstumas: 15m Gaminio matmenys: 37378mm Baterijos tipas: CR2032 Su „Bluetooth“ suderinama versija: „Bluetooth“ suderinama 5.0 Operacinė sistema: IOS / Android Į paketą įeina: 1* baltas apsaugos nuo praradimo prietaisas 1* instrukcijos 1* baterija

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas