Parduotuvė

Senovinis viskio gėrimas spiritinis menas …

Senovinis viskio gėrimas spiritinis menas klasikinis citatos laiškų spausdinimo juosta namų dekoravimas sofos pagalvės užvalkalas Medvilninis lininis pagalvėlės užvalkalas

7.54 €

Kategorija: Namai ir sodas

Retro motociklo plakatas Meno laiškų spausdinimas Važiuokite savo keliu namo dekoravimas, pagalvės užvalkalas Vintage motociklo sofos pagalvėlės užvalkalas 45x45 cm ,

Pastabos: visa balta dalis (tuščia dalis) nuotraukoje, tikrų gaminių spalva yra natūrali lino spalva, smėlio spalvos kaip aukščiau esančioje demonstracinėje nuotraukoje.

  1. Prekė: pagalvėlės užvalkalas ( neįskaitant užpildo, vidinis )
  2. Medžiaga: medvilninis linas (skalbiamas skalbimo mašinoje) 40% linas 30% medvilnė 30% poliesteris
  3. Dydis: 45 x 45 cm (17,5 x 17,5 colio)      30 x 50 cm (11,5 x 19,5 colio) Leiskite 2–3 cm neatitikimą dėl rankinio matavimo.
  4. Spalva: kaip nuotraukos (atspaudas vienoje pusėje) Viena pusė marginta, kita pusė natūralios lino spalvos (smėlio, kreminės). Jei reikia spausdinti iš abiejų pusių, susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos. 5 .Paketas: 1 pagalvėlės užvalkalas (be užpildo) Labai rekomenduojame 4 vnt vidutinio dydžio sofoms, 6 vnt didelėms sofoms. 2vnt mažai sofai.

Kodėl rinktis mus?

  1. Elegantiškas dizainas   nematomas užtrauktukas

  2. Aukščiausios kokybės medžiaga (skalbiama)  40 % linas  30 % medvilnė  30 % poliesteris

  3. Pažangi spausdinimo technologija, patvari ir neblunkanti ilgą laiką

Kodėl nepasigaminus savo unikalių pagalvių?

Taip, galite sukurti savo unikalų fantastišką nuostabų pagalvės užvalkalą, kurį kada nors turėjote anksčiau. Ką reikia padaryti, tai atsiųsti mums savo HD (didelės raiškos) nuotraukas.

Galime spausdinti iš vienos pusės, ant dviejų pusių. (Reklaminės dovanos, jubiliejus, reklama)

MOQ: 10 vnt ( Minimalus Užsakymo Kiekis) . Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite žemiau esančią nuotrauką.

​Rusijos pirkėjo prašome įrašyti savo vardą ir pavardę (vardą, antrąjį vardą, pavardę) ir išsamų adresą (buto Nr. Gatvė, miestas, regionas ir šalis). Priešingu atveju jūsų pakuotė greičiausiai bus grąžinta.

Mes pristatysime jūsų paketą po apmokėjimo per 5 dienas. Tai gali užtrukti ilgiau, jei reikės pritaikyti prekes. Pristatymas į Rusijos Federaciją paprastai trunka apie 45-60 dienų. Prieš užsakydami atkreipkite dėmesį į ilgą pristatymo laiką.

Jei esate patenkinti mano prekėmis ir paslaugomis, padarykite man paslaugą ir palikite teigiamą atsiliepimą. Jūsų geri atsiliepimai yra labai vertinami.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas