Parduotuvė

Senovinių dujų siurblių lipdukai Degalinių stočių …

Senovinių dujų siurblių lipdukai Degalinių stočių dujų siurblių ženklų turbinų automobilių dalys JDM aukštos kokybės vinilas skirtas SHELL benzininių automobilių lipdukams

6.85 €

Kategorija: Įvairūs

Tai aukštos kokybės vinilo lipdukas, kurį galima klijuoti ant automobilio langų ar bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus. Lipdukas neturi fono. Jis pagamintas iš aukštos kokybės vinilo ir neišbluks, nenulups ir neskils, kai naudojamas lauke iki 5 metų, 100% visiškai naujas. Papuoškite savo: kemperį, sunkvežimį, namelį ant ratų, sienas, valtį, šaldytuvą beveik bet kokį lygų, lygų švarų paviršių! Vaizdo rodymas:

  1. Jūsų produktai bus išsiųsti per 24 valandas po apmokėjimo gavimo. (Jei vėluos dėl šventinių įvykių, informuosime el. paštu.)
  2. Prašome užpildyti visą pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį, ypač Rusijos pirkėjų, patvirtinkite savo vardą ir pavardę.
  3. Atkreipkite dėmesį, kad mes neatsakome už muitus, gali būti taikomi muito mokesčiai dėl kai kurių šalių muitų politikos. Kai tai atsitiks, patys atlikite muitinės formalumus. Jūsų lipdukas dabar yra be rūpesčių!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas