Parduotuvė

SEXY BLONDE SEX BOMB Vyšnių bomba RAUDONOSIOS …

SEXY BLONDE SEX BOMB Vyšnių bomba RAUDONOSIOS SUKNELĖSE Motoroleris LIPDUOTISVINILINIS automobilio lipdukas

4.94 €

Karavano lipdukas, skirtas Pechincha Pin Up Camera Girl Retro… 1,40 USD / vnt

Plakatų lipdukai Nauja Antrojo pasaulinio karo seksuali mergina… 1,40 USD / vnt

Šveicarijos lipdukas Pechincha Pin Up Girl Retro… 1,40 USD / vnt

Shaoyimu informacija apie seksualią anime merginą Waifu moterų vinilą… 1,33 USD už vnt

Plakatų lipdukai Nauja Antrojo pasaulinio karo seksuali mergina… 1,40 USD / vnt

Sexy Sexy Pin-up Girl Photo apatiniai pėdkelnės… 1,40 USD / vnt

Šveicarijos lipdukas, skirtas Pechincha Pin Ups Retro metalui… 1,40 USD / vnt

Pin Up Girl Hot Rat Rod Adesivos Decalques Vintage Carro… 2,80 USD už vnt

Sexy Tease Girl Art plakatas Vintage Retro Lienzo Pared… 1,40 USD / vnt

Įeikite į parduotuvę Norite gauti daugiau paspaudimų

Atvežė jums YIMU ir pagamino Kinijos valstijose. Mūsų YIMU prekės ženklo lipdukai yra štampuoti ir pagaminti iš blizgios polimerinės kalandruotos vinilo plėvelės, kuri tinka naudoti lauke arba viduje. Ši vinilo plėvelė puikiai tinka naudoti, kai reikia lankstumo, ilgaamžiškumo, atsparumo saulės spinduliams – patvaresnė nei popierinis lipdukas ir gali tarnauti lauke iki 6 metų. Šie lipdukai yra panašūs į laikiną tatuiruotę ir yra skirti montuoti nuo 50 °F/10 °C iki 90 °F/32 °C temperatūroje, kad būtų švarūs, lygūs paviršiai: transporto priemonės, valtys, motociklai, motoroleriai, keturračiai, keturračiai. , banglentės, riedlentės, gyvenamųjų ar komercinių patalpų langai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, kompiuteriai, vidinės sienos ir daug daugiau. Skaidri klijavimo juosta palengvina padėties nustatymą, o pusiau skaidrią klijavimo juostą galima klijuoti sausu arba šlapiu būdu. Atėjus laikui, lipdukus galima nuimti plaukų džiovintuvu arba šilumos pistoletu ir nepalieka žalingų likučių. Bet kokius likusius likučius galima nuvalyti kilpiniu rankšluosčiu su mineraliniu spiritu arba automobilinių klijų valikliu. Tačiau nuėmus lipduką pakartotinai naudoti negalima. Turite klausimų, ieškote kitos spalvos, reikia pasirinktinio dydžio arba pasirinktinio dizaino? Galite susisiekti su mumis. Susisiekite dabar

Šiuo metu mokėjimą priimame naudodami Visa, MasterCard, Maestro debeto kortelę, QIWI, WebMoney, Boleto, Western Union ir banko pavedimą. Vėliau „Aliexpress“ bus galima rasti daugiau mokėjimo parinkčių.

  1. Jūsų produktai bus išsiųsti per penkias darbo dienas po apmokėjimo gavimo. (Jei vėluos dėl šventinių įvykių, informuosime el. paštu.)
  2. Prašome užpildyti visą pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį, ypač Rusijos pirkėjų, patvirtinkite savo vardą ir pavardę.
  3. Atkreipkite dėmesį, kad mes neatsakome už muitus, gali būti taikomi muito mokesčiai dėl kai kurių šalių muitų politikos. Kai tai atsitiks, patys atlikite muitinės formalumus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas