Parduotuvė

Sidabrinis baltas pilkas raudonas profesionalus …

Sidabrinis baltas pilkas raudonas profesionalus aplikatorius atsparus vandeniui automobilių dažų taisymo sluoksnio dažymo rašiklis automobilio įbrėžimų valiklis

3.94 €

Pastaba: Yra ir kitų 20 spalvų automobilių įbrėžimų dažų rašiklis. Jei tu Jei reikia, susisiekite su mumis norėdami užsisakyti. Arba spustelėkite šią nuorodą arba paveikslėlį, kad užsisakytumėte

【Instrukcijos】

  1. Visiškai sukratykite gaminį, kad dažai visiškai susimaišytų tolygiai;

  2. Pasukite rašiklio antgalį prieš laikrodžio rodyklę, įmontuotu šepetėliu pamerkite dažus ir tolygiai užtepkite ant taisytos dalies;

  3. Po naudojimo priveržkite švirkštimo priemonės galiuką, kad jis neišdžiūtų ir neišgaruotų.

【Funkcijos】

*Užpurkškite šiuo gaminiu ant pažeistų automobilio kėbulo dažų dalių, kad uždengtumėte ir pataisytumėte nedidelius randelius, kad atkurtumėte dažų paviršių ir išvengtumėte rūdžių bei išgautumėte dažų paviršiaus gražinimo efektą.

*Šiuo gaminiu paprasta naudoti, palyginkite automobilio modelį ir spalvų lentelę, rinkitės to paties modelio dažymo rašiklį.

*Šis gaminys gali rinktis iš 40 spalvų, tinkančių įvairioms transporto priemonių spalvoms.

【Naudojimo veiksmai】

Įbrėžimų taisymas yra maždaug 90% ar daugiau efektyvus, atlikite veiksmus teisingai.

01 Prieš naudojimą visiškai pakratykite gaminį žemyn ir aukštyn 10 sekundžių. Atsukant, rašiklio smaigalys yra į viršų, kitaip jis gali perpildyti.

02 Pritvirtintą operaciją užtepkite kontrastinga korpuso spalva ir nuspręskite, ar reikia įbrėžimų.

03 Nuvalykite įbrėžimus, rūdis ir nelygias vietas reikia poliruoti.

04 Nebraižytai vietai uždenkite lipnia juosta, kad išvengtumėte įbrėžimų. Švitrinis popierius mirkomas vandenyje ir pusiau mirkomas, o po to poliruojamas labai mažai pastangų, kad išlygintų. (Jei nėra išsikišusių nelygybių ir rūdžių, galite nepaisyti šio žingsnio)

05 Tepdami netepkite pirmyn ir atgal, užsakymas gali būti iš kairės į dešinę iš viršaus į apačią, tepti tik vieną kartą, negalima uždengti, vėl galima tepti praėjus pusvalandžiui po sukietėjimo, paprastai gali būti 3–5 sluoksniai visiškai padengtas, gilesni įbrėžimai Tepti kelis kartus.

06 Įbrėžimų ir defektų po remonto iš esmės nėra.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas