Parduotuvė

Signalų blokavimas Faradėjaus krepšys apsaugantis …

Signalų blokavimas Faradėjaus krepšys apsaugantis nuo radiacijos ir įsilaužimo mobiliųjų telefonų GPS RFID automobilio raktų dėklas su raktų pakabuku

2.50 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: Ypatybė:

  1. Protingas būdas apsaugoti savo automobilį – Tiesiog įdėkite automobilio raktų pakabuką į krepšį ir būsite apsaugoti. Nesijaudinkite, kad vagis priartins jūsų nuotolinio valdymo pulto signalą ir vėl jį įjungs, taip veiksmingai neleisdamas nuotoliniu būdu pasiekti berakčio įėjimo nuotolinio valdymo pulto.
  2. Prabanga, funkcionalumas ir stilius – aukštos kokybės anglies pluošto mikropluoštas ir signalą blokuojančios medžiagos, apsaugančios jūsų automobilio raktų pakabuką.
  3. Tinka ne tik automobiliams – šiame didelio dydžio krepšyje naudojamas patvarus signalą apsaugantis audinys, leidžiantis patikrinti daugiau nei 99 % automobilio rakto signalo. Tinka visiems mobiliesiems telefonams.
  4. Universalus mobiliesiems telefonams - Jei nenorite atsiliepti, galite telefoną įdėti į sidabrinę krepšio kišenę ir išjungti, tada atjungti telefoną; Šis paketas taip pat gali blokuoti telefono GPS signalą, kad būtų išvengta sekimo ir apsaugotų jūsų privatumą Specifikacijos: Medžiaga: anglies pluoštas Spalva: juoda Į paketą įeina: 1X apsauginis maišelis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas