Parduotuvė

Siųsti „Nudes“ juokingus vinilinius automobilio …

Siųsti „Nudes“ juokingus vinilinius automobilio lipdukus atsparius vandeniui karštai parduodami priedai langų dekoras KK lipdukas

9.88 €

Siųsti „Nudes“ juokingus vinilinius automobilio lipdukus, atsparius vandeniui karštai parduodami priedai, langų dekoras KK lipdukas

Dydis: S.M,L

Vaizdo rodymas: 1 veiksmas: nuvalykite vietą ant automobilio kėbulo, kurią reikia pritvirtinti, ir nuvalykite sausu švariu rankšluosčiu statusą. Antras žingsnis: tiesiogiai nuplėškite apatinį lipduko popierių, įklijuokite jį ant montuojamos dalies ir nubraukite grandikliu.

【Patarimai】 ①Sausojo įklijavimo būdas – tinka mažiems lipdukams: kai klijuojate sausai, negalite visko iš karto įklijuoti. Pirmiausia įklijuokite dešinę pusę, pakabinkite kairę pusę, tada stumkite iš dešinės pusės į kairę ir įklijuokite grandydami eiti su. Jei yra pernešimo plėvelė, ją galima nuimti tiesiogiai. 2 Drėgnas klijavimo būdas – tinka dideliems lipdukams: purškimas ant kėbulo ir automobilio lipdukų Išleistas ploviklio vanduo (ploviklio vanduo gali atlikti tepimo vaidmenį, venkite netinkamos padėties Negalima perkelti), įklijuoti, išlyginti, iškrapštyti vandenį iš automobilio lipduko ir tuo pačiu Išspauskite, po viso nugramdymo, palaikykite 15-20 minučių ir palaukite, kol lipdukas visiškai išdžius Tada nuplėškite lipduko paviršiuje esančią perkėlimo plėvelę. Jei norite, kad lipdukas greitai išdžiūtų, galite naudoti šilumą Švelniai pūskite oro pistoletą, kad jis įkaistų (atkreipkite dėmesį į atstumą). Kai lipdukas išdžiūsta, galite jį apversti Nuimkite plėvelę.

【Atsargumo priemonės】 ① Būkite atsargūs klijuodami lipdukus ir būkite atsargūs, kad lipdukai nesuliptų. ②Prašome neplauti automobilio per tris dienas, nes per tą laiką lipdukas nebuvo iki galo įklijuotas, todėl nuplaukite Jai įtakos turės automobilio didelio posūkio vandens stulpelis. Nuplauti automobilį po trijų dienų yra gerai. Pirkėjo skaitymas] ①Kadangi pakavimo ir pristatymo metu kai kurie didesni lipdukai suvyniojami, Apatinis lipduko popierius ir perkėlimo plėvelė yra šiek tiek erdvūs, o apatinis popierius bus šiek tiek susiraukšlėjęs. Nesijaudinkite, tai yra normalus reiškinys ir neturi įtakos lipduko kokybei bei diegimo procesui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas