Parduotuvė

Skirta Ford Mustang GT F-35 GT350 GT500 2015– 2018 …

Skirta Ford Mustang GT F-35 GT350 GT500 2015– 2018 m.

13.33 €

Funkcijos:

 1. Išlaiko jūsų automobilio saloną vėsesnį vasarą ir šiltesnį žiemą. 2. Sumažina pavojingą ultravioletinę šviesą. 3. Apsaugo jūsų prietaisų skydelį nuo saulės daromos žalos. 4. Nesusitrauks, neišbluks ir neišsikreips. Spalvos: juoda, raudona, mėlyna. Į komplektą įeina: 1x prietaisų skydelio dangtelis, 1x stebuklingi lipdukai. 1x raktų pakabukas

Gerbiamas pirkėja. Patvirtinkite, kad jūsų automobilio prietaisų skydelis yra toks pat kaip toliau pateiktame paveikslėlyje, priešingu atveju susisiekite su mumis. Kaip įdiegti diegimo efektą (pavyzdys) Apie mus Siuntimas

 1. Siunčiame į visą pasaulį, išskyrus kai kurias atokias vietoves.
 2. Užsakymai apdorojami per 24–48 valandas nuo mokėjimo patvirtinimo.
 3. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas. Arba ne, prieš mokėdami pataisykite.
 4. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir susisieksime su jumis kuo greičiau kaip įmanoma su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!
 5. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad būtų galima greitai pristatyti. Mokėjimas:
 6. Mes priimame „Alipay“, visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugaus mokėjimo procesorius.
 7. Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.
 8. Jei pasibaigus aukcionui galite išsiregistruoti iš karto, palaukite kelias minutes ir pakartotinis mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas. Garantija:
 9. 24 mėnesių gamintojo garantija. Pirkite su pasitikėjimu!
 10. Jei nesate patenkinti gavę prekę, grąžinkite ją per 30 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Prieš grąžindami susisiekite su manimi.
 11. Apie sugedusias prekes reikia pranešti ir grąžinti mums per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį.
 12. Grąžinimo siuntimą apmoka Pirkėjas. Politika:
 13. Mes nesame atsakingi už jokius muito ar importo mokesčius.
 14. Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsdami susisiekti su mumis prieš pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!
 15. Į visus el. laiškus bus atsakyta per vieną darbo dieną. Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome dar kartą atsiųsti el. laišką ir mes jums atsakysime kaip įmanoma greičiau.
 16. Pateikdami pasiūlymą ir laimėdami šį aukcioną, sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas