Parduotuvė

Skirta Great Wall Hover CUV H3 H5 automobilio …

Skirta Great Wall Hover CUV H3 H5 automobilio vidinio stogo saugos rankenos lubų porankio stogo traukimo rankenos griebimo rankenos pagalbinė rankena

20.35 €

CAPQX   Automobilio vidinė stogo saugos rankena, lubų porankis, stogo traukimo rankena, griebimo rankenos pagalbinė rankena „Great Wall Hover“ CUV H3 H5 2005–2012 m

Siuntimas:

1.   Jūsų užsakymas bus apdorotas per 2–5 darbo dienas.

2.   Daugiau dėmesio atkreipkite į užsakymo adresą, kuris TURI ATITITI pristatymo adresą. (Jei esate iš Rusijos, palikite savo vardą ir pavardę. Tai labai svarbu)

3.   Prieš įdėdami į pakuotę patikrinkite, ar gaminys yra geros būklės. Jei jis pažeistas, turėtumėte atmesti ir nufotografuoti mums, kad galėtume padėti.

4.   Jei siuntos negavote per 35 dienas, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

Susisiekite su mumis:

-Jei norite pateikti didelį užsakymą didmeninei prekybai, nedvejodami susisiekite su mumis.

-Jei reikia užsisakyti kelias prekes, pirmiausia praneškite mums. Galime pasiūlyti tam tikrą nuolaidą.

Grąžinti:

Jei kyla kokių nors problemų dėl jūsų prekės, pvz., netinkama jūsų automobiliui, ji buvo sugadinta gabenant, neprilygstama arba pametėte, nepradėkite ginčo ir nepalikite neigiamo atsiliepimo tiesiai, susisiekite su mumis dėl pagalbos.

-Žinoma, jei suklydote pirkdami netinkamą ar netinkamą prekę, galite prekę grąžinti, tačiau turėsite sumokėti už prekės grąžinimo siuntimo išlaidas.

Atsiliepimas :

1.   Jei esate patenkinti mūsų produktais, palikite mums 5 žvaigždučių atsiliepimą, tai bus mums didelis paskatinimas.

2.   Jei kyla problemų, susisiekite su mumis, o ne palikite neigiamą atsiliepimą. Stengsimės, kad galėtumėte išspręsti problemą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas