Parduotuvė

skirta Toyota 86 GT86 FT86 Scion FR-S Subaru BRZ …

skirta Toyota 86 GT86 FT86 Scion FR-S Subaru BRZ 2012-2019 galinio vaizdo veidrodinė plėvelė HD nuo rasojimo nepraleidžianti lietaus automatinių veidrodžių automobilių priedai

4.81 €

skirtas Toyota 86/Subaru BRZ 2012-2019Aprašyti Ar lietingą ar miglotą dieną negalite aiškiai matyti, kas vyksta už jūsų automobilio galinio vaizdo veidrodėlio? Dabar su šia nano danga padengta apsaugine plėvele visos jūsų problemos bus pašalintos. Mūsų apsauginė plėvelė turi apsaugos nuo rasojimo, akinimo, nuo rasojimo, vandeniui ir lietaus funkcijas. Kai lyja ar rūkas, tai gali efektyviai pagerinti jūsų matymą ir pagerinti vairavimo saugumą.

funkcijos

  • Aukštos raiškos apsauginė plėvelė, apsauganti nuo rasojimo, akinimo, nerasojimo, atspari vandeniui ir lietui, efektyviai padaro jūsų regėjimą aiškesnį ir geresnį lietingomis ar miglotomis dienomis, taip apsaugodama jūsų vairavimo saugumą
  • Taip pat gali apsaugoti jūsų galinio vaizdo šoninius veidrodėlius nuo nepageidaujamų įbrėžimų, dėmių, dulkių ir nešvarumų.
  • Visada laikykite savo galinio vaizdo veidrodėlį švarų.
  • Universalaus dizaino galinio vaizdo veidrodžio apsauginė plėvelė automobiliams, visureigiams, sunkvežimiams, priekaboms ir kt.
  • Greitai ir lengvai pritvirtinkite jį tiesiai prie galinio vaizdo veidrodžio.

2vnt/komplektas 2vnt/komplektas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas