Parduotuvė

Skirta x2 variklio alyvai VALVOLINE – 2 originalių …

Skirta x2 variklio alyvai VALVOLINE – 2 originalių senovinių lenktynių priežiūros lipdukų lipdukų rinkinys

4.93 €

Kategorija: Įvairūs

Skirta x2 VALVOLINE variklinei alyvai – 2 originalių senovinių lenktynių priežiūros lipdukų / lipdukų rinkinys

Specifikacijos:

Dydis: 4"/6"/8" jūsų pasirinkimui 2 vnt./pak. Spausdinta ultravioletiniams (UV) blukimui atspariu vandeniui atspariu rašalu – Aukštos raiškos spausdinimo kokybė. Lipdukai spausdinami ant didelio našumo lauko vinilo. KIEKIS: 2vnt/pak

Apibūdinimas:

Tai vinilinis, štampuotas lipdukas… GERAI geriau nei buferio lipdukas. Naudojama medžiaga pagaminta taip, kad jūsų transporto priemonės išorėje tarnautų 6 metus, tačiau ją galima tepti ant daugumos švarių lygių paviršių. Šis produktas tinka jūsų automobiliui, panašiai kaip jūs darote laikiną tatuiruotę… Nesijaudinkite, mes pateikiame išsamias taikymo instrukcijas. Perkėlimo juosta, kurią naudojame ant mūsų gaminių, yra skaidri, todėl ją lengva uždėti

Paveikslėlis

Siuntimas

 1. Užsakymai apdorojami per 24–48 valandas nuo mokėjimo patvirtinimo.
 2. Siunčiame tik patvirtintais ebay adresais. Jūsų ebay adresas TURI ATITITI pristatymo adresą.
 3. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.
 4. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.
 5. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas. Mokėjimas Visos kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW. ESCROW turi kredito kortelę, Western Union, Moneybooker. ir tiek daug taip pat palaikoma. Rekomenduojame pirkti ir mokėti per Dhgate Escrow ir priimti tik

Garantija

 1. Mes nesame atsakingi už jokius muito ar importo mokesčius.
 2. Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsiant susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume laiku išspręsti problemą. Neįmanoma išspręsti problemų, jei apie jas nežinome!
 3. Į visus pranešimus bus atsakyta per dvi darbo dienas. Jei negaunate mūsų atsakymo, maloniai prašome iš naujo atsiųsti savo pranešimą ir mes jums atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Gražinimo politika

 1. 12 mėnesių gamintojo garantija . Pirkite su pasitikėjimu!
 2. Jei nesate patenkinti gavę prekę, grąžinkite ją per 30 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Prieš grąžindami susisiekite su manimi.
 3. Apie nekokybiškas prekes BŪTINA pranešti ir grąžinti mums per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas