Parduotuvė

Skirtas Hyundai IX45 Santa Fe 7 vietų 2013–2018 m. …

Skirtas Hyundai IX45 Santa Fe 7 vietų 2013–2018 m. automobilio grindų kilimėlis galinis bagažinės kilimas nuo purvo

33.10 €

Dėl transportavimo apribojimų automobilio pagalvėlę galime sulankstyti tik per pusę, o tada susukti, o tai gali sukelti įdubimą viduryje. Išlyginti užtrunka tik 3–7 dienas. Jei nekreipiate dėmesio į įdubimą, pirkite atidžiai Specifikacija: Produkto pavadinimas: Automobilio galinės bagažinės krovinio kilimėlis Medžiaga: stipri polietileno forma (TPR - termoplastinės putos) Spalva: juoda Dydis: Kaip parodyta paveikslėlyje. Padėti ant transporto priemonės: galinė bagažinė Kiekis: 1 vnt. : -100% Visiškai naujas, gerai veikiantis. -Žaliavos išlaikė SGS aplinkos apsaugos testą, ICAS formaldehido testą ir ES ROHS kenksmingų medžiagų testą. - Dėl simetriško rašto ir karšto presavimo jis turi gerą atsparumą smūgiams, atsparumą slydimui ir amortizaciją. -Trimatė konstrukcija, šoninis aukštis gali veiksmingai užkirsti kelią skysčiams ir kitiems nešvarumams išsilieti ant vežimėlio. - Pritaikyta pagal jūsų transporto priemonės kontūrus. - Atsparus vandeniui, įbrėžimams ir chemikalams. Apsaugo kilimine danga išklotą Jūsų automobilio bagažinę. - Galima sulankstyti gabenimui ir saugojimui, briaunelės išsilygins ir grįš į formą, kai tik vieną ar dvi dienas pailsėsite transporto priemonėje. Montavimas: (tik nuoroda) 7 vietų Hyundai IX45 Santa Fe 2013–2018 m. (Suderinamumas yra tik nuoroda. Prieš pirkdami palyginkite su originaliu!) Pakuotėje yra: 1 automobilio galinės bagažinės krovinio kilimėlis Pastaba: 1.Mes jei įmanoma, pateikite aiškias nuotraukas, išmatavimus. Patikrinkite kiek įmanoma daugiau, kad įsitikintumėte, jog prekė yra ta, kurios jums reikia. 2. Leiskite 0,5–1 colio skirtumą dėl rankinio matavimo. (1 colis = 2,54 cm) 3. Instrukcija nėra įtraukta! Profesionalus montavimas yra labai rekomenduojamas!!Jei norite sužinoti, kaip jį naudoti ar įdiegti, susisiekite su mumis paštu.Suteiksime kuo daugiau pagalbos.

Pateikdami užsakymą pasirinkite pristatymo būdą ir apmokėkite už užsakymą, įskaitant siuntimo išlaidas. Prekes išsiųsime kuo greičiau.

Negarantuojame visų tarptautinių siuntų pristatymo laiko dėl skirtingų šalių muitinės įforminimo terminų, kurie gali turėti įtakos siuntos gavimo laikui. Atkreipkite dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingi už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo paslaugas, muitus ir mokesčius importuojant į jūsų šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti imami pristatymo metu.

Atsisakius siuntų siuntimo mokesčių negrąžinsime.

Į siuntimo kainą neįeina jokie importo mokesčiai, o pirkėjai yra atsakingi už muito mokesčius.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas