Parduotuvė

SKOVN A600 automobilio HUD daugiafunkcinis …

SKOVN A600 automobilio HUD daugiafunkcinis prietaisų skydelis borto kompiuterio ekranas OBD2 GPS išmanusis spidometras automatinio matuoklio signalizacijos sistema

112.87 €

Kategorija: Įvairūs

Gerbiamas kliente! Jei jūsų transporto priemonės modelis negali naudoti OBD2, nepanikuokite, nes jūsų transporto priemonės modelis neprisitaiko prie OBD2 jungties. Šis produktas yra dviejų režimų gaminys. Galite išjungti OBD2 ir naudoti GPS ryšį. Taigi visi modeliai gali naudoti šį gaminį. Nedvejodami įsigykite!

GPS perjungimo būdas: įveskite sistemos nustatymus, suraskite OBD, trumpai paspauskite OK, kad mirksėtų, ir pasirinkite IŠJUNGTA. GPS ryšys sėkmingai perjungtas.

 1. Dviejų sistemų OBD + GPS

 2. Galima laisvai suderinti 15 sąsajų

 3. Du 3,5 colio ekranai

 4. Nuskaitykite visos transporto priemonės ECU duomenis

 5. 3 temų stiliai ir 5 patobulintos informacijos grupės

 6. Galingas suderinamumas, taikomas visiems modeliams

 7. Taivano pagrindinė programinės ir techninės įrangos produktai yra labiau subrendę

 8. Įvairūs montavimo būdai, atskyrimo laikiklis gali pasisukti 180 laipsnių, o montavimo būdas yra lankstus ir patogus

 9. 9 signalizacijos funkcijos, pagerinančios vairavimo saugumą

 10. Gedimų kodo išvalymo funkcija yra patogi sprendžiant problemas

 11. Laive esanti palydovinė funkcija, skaitmeninis laikrodis, aukštis virš jūros lygio ir važiavimo kryptis yra valdomi

 12. Automobilio eksploatacinių savybių testas, leiskite jums tai geriau žinoti

13.Centrinės konsolės montavimas, kelionės kompiuterio funkcija

OBD2 taikymo sritis: Benzininės transporto priemonės pagal OBD2 sutartį, pagamintos Jungtinėse Valstijose po 2004 m., ir benzininės transporto priemonės pagal OBD2 sutartį, pagamintos kituose regionuose po 2008 m. Šie įprasti transporto priemonių modeliai netaikomi OBD2: Nesuderinama: amerikietiški modeliai: Dodge, JEEP, Sail, Chrysler, modeliai pagaminti 2004 m. ir anksčiau Nesuderinamumas: negalima naudoti prancūziškų ir itališkų modelių, tokių kaip Fiat, Maserati, Lamborghini, DS, Logo, Citroen, Renault, Simka, Amilka ir kt. Nesuderinami: japoniški modeliai, kurių negalima naudoti: Suzuki, Mazda 6, Infiniti (QX50 q50 q501), 2013 Toyota avanza, Lexus (is250, ex250, ES300H) Honda (jazz, CRV) ir automobiliai, pagaminti iki 2008 m. Nesuderinama: Korėjos Kia ir Hyundai (2013 Hyundai Sonata, 2017 Kia Soul PS ir kt.) Nesuderinama: benzininės elektrinės hibridinės ir dyzelinės transporto priemonės, pikapai, pramoginės transporto priemonės, transporto priemonės, modifikuotos su automobilių kompiuteriais, visi Šveicarijos Volvo, Chrysler Group ir Fiat Group markių modeliai. Jei nežinote, ar jūsų modelis ir metai yra suderinami su šio gaminio OBD2, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri padės patikrinti, ar jis suderinamas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas