Parduotuvė

Spoileris Universalus Sedaniniams automobiliams …

Spoileris Universalus Sedaniniams automobiliams Galinis bagažinės sparnas anglies juodas BMW e60 e36 e90 Audi A6 A3 W204 W177 Tuning išorinės dalies spoileriai

35.91 €

Universalus spoileris, skirtas lenktyniniams sedanams, anglies pluoštas Galinis bagažinės spoileris yra vienas iš paprasčiausių modifikacijų, kurias galite atlikti savo automobilio išorei, kad jūsų automobilis atrodytų visiškai kitoks. Aptakai ne tik skirti puikiai išvaizdai, bet ir padeda pagerinti automobilio aerodinaminę dinamiką. sumažina pasipriešinimą arba padeda padidinti automobilio prispaudimo jėgą ir užtikrina, kad ratai liktų įžeminti, kad sukibimas būtų didžiausias.

Specifikacijos: Produkto pavadinimas: Sedano galinis spoileris lenktyniniam automobiliui Medžiaga: ABS ir anglies pluoštas (vandens perdavimas) Dydis: ilgis 135 cm Svoris: 2,50 kg

Funkcijos:

  1. Pagaminta iš aukštos kokybės lengvo ABS, kad būtų itin stiprus.2. Sukomplektuotas naujausio dizaino GT sparnų aptakas, pagerina valdymą ir padaro uodegą stabilesnę dideliu greičiu. 3. Vandens pernešimo anglies pluoštas užtikrina didžiausią patvarumą ir išvaizdą.4. Reguliuojami kampai pritaikytam naudojimui ir efektyvumui, pagerina aerodinamines savybes.5. Sumažina pasipriešinimą, padidina kuro efektyvumą, sustiprina prispaudimo jėgą, sukibimą ir stabilumą.6. Dvipusė lipni pasta, lengvai montuojama.

Montavimas: Universalus, tinka daugeliui sedanų automobilių

Į paketą įeina: 1x Spoileris

Pastebėti:

Jokių instrukcijų, Nereikia gręžti. Prieš montuodami dvipusę juostą pašildykite, kad dvipusė juosta taptų minkšta ir pagerintų klampumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas