Parduotuvė

Srnubi Android 11.0 automobilinis radijas skirtas …

Srnubi Android 11.0 automobilinis radijas skirtas Ford Fiesta 2009-2017 Multimedijos vaizdo grotuvas 2Din 4G WIFI GPS navigacija Carplay galvos blokas

224.61 €

Kategorija: Įvairūs

1 pastaba:

Tieksime aukščiausios kokybės kabelius ir autobusus. Kadangi metų versija įvairiose šalyse skiriasi, norėdami išvengti klaidų, patikrinkite originalaus galvos bloko galinę jungtį ir mažą ekrano dydį. Ford Fiesta 09-11.Ford Fiesta 11-12.Ford Fiesta 12-14 2 pastaba: Kaip pasirinkti savo automobilio variantus. Jei jūsų originalus automobilis yra šis kabelis paveikslėlyje, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba ir paprašykite šio laido. Jei jūsų originalus automobilis yra šis kabelis paveikslėlyje, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba ir paprašykite šio laido 3 pastaba: A nepalaikoma, jei jūsų automobilio klaviatūra yra Sony piktograma Nepalaikoma, jei jūsų automobilis turi mažą ekraną

4 pastaba: Daugumos šalių automobilių prietaisų skydelio angas galima įkišti tiesiai į mūsų radijo laikiklius. Keliose šalyse automobilio prietaisų skydelio skylės šiek tiek skirsis, o prietaisų skydelio skyles reikia iškirpti ir sumontuoti. Jei neprieštaraujate, prašau jo nepirkti!

Naujausios technologijos, naudojant pažangius Android naršymo sprendimus, palaiko daugiau tinkintų nustatymų ir suteikia vartotojams daugiau galimybių.

Visi radijo modeliai nemokamai įdiegs neprisijungus pasiekiamus žemėlapius

Visi radijo modeliai palaiko originalaus automobilio valdymą ant vairo

Palaikykite bet kurių 2 programų padalytą ekraną, derinant pagal norą.

Palaikykite vaizdo įrašų ir DVR programą plaukiojančiame lange, tinkinkite ekrano padėtį ir padarykite vairavimo patirtį kupiną šaunių spalvų. Numatytasis integruotas reguliavimas yra 48EQ, o erdvinį garsą galima nustatyti tuo pačiu metu, todėl galėsite pasinerti į nuostabią muziką. T10 palaiko kelias 4G tinklo juostas. T10 yra su nemokamais RGB mygtukų lemputėmis. „Bluetooth 5.0“: „Bluetooth“ signalo priėmimas labai dideliu atstumu, stabilus signalas, apsauga nuo trukdžių Palaiko atvirkštinį ekraną. Kai automobilis veikia atbuline eiga, radijas akimirksniu persijungs į ekraną automobilio gale, kad užtikrintų jūsų vairavimo saugumą. Jei neturite originalaus fotoaparato, galite jį įsigyti spustelėję “PIRKTI DABAR” žemiau esančiame paveikslėlyje. Palaiko ryšį su ADAS DVR. ADAS DVR turi keletą įmontuotų pagalbinių vairavimo technologijų, įdedant aukštos kokybės TF atminties kortelę, kad įrašytumėte kiekvieną vairavimo akimirką. Vis daugiau nacionalinių automobilių gamybos standartų reikalauja, kad transporto priemonėse būtų įrengti padangų slėgio signalizacijos įtaisai. Galima pastebėti padangų slėgio signalizacijos įtaisų svarbą. Spustelėkite toliau pateiktą paveikslėlį, kad įsigytumėte padangų slėgio aliarmą, prijungtumėte radiją ir realiuoju laiku pateiktumėte padangų būseną. T9 palaiko „Android“ ir „IOS“ mobiliųjų telefonų veidrodinį ryšį, mobiliojo telefono ekranas rodomas radijo ekrane, vairavimas yra patogesnis ir išmanesnis DUK:

  1. Kodėl negalima įjungti automobilio radijo? 1.1 Patikrinkite automobilio radijo įtampą: 12V 1.2Kai išbandysite šį automobilio radiją, galite sujungti raudoną ir geltoną laidus ir prijungti juos prie teigiamos maitinimo šaltinio pusės. Juoda linija prie neigiamo maitinimo šaltinio. 1.3 Norėdami išbandyti automobilio radiją, pakeiskite tos pačios rūšies draudimą. Pastaba: Norėdami prijungti automobilio radiją, naudokite mūsų maitinimo laidus, neįmanoma įkišti originalaus automobilio kištuko tiesiai į mūsų įrenginį. 2.Kodėl automobilio radijas rodys „No Signal“, kai važiuojame atbuline eiga? Patikrinkite, ar fotoaparato linija tinkamai prijungta prie automobilio radijo. Pastaba: Galinės kameros vaizdo prievadas turi įterpti automobilio radijo „CAMIN“ prievadą. 3. Kodėl fotoaparatas rodo “!” ir „Negaliu žiūrėti vaizdo įrašo vairuodamas“, kai naudoju USB žiūrėti vaizdo įrašus? Nustatymuose išjunkite funkciją „Įspėjimas apie vaizdo įrašą“, tada viskas bus gerai. 4. Kodėl negalima ieškoti FM? 4.1: neįdėta radijo antena; 4.2: Patikrinkite, ar prijungta radijo antena. Kelis kartus įkiškite daugiau antenų, kad būtų gerai sujungta; 4.3: Jūsų vietos signalas nėra geras. Eikite į geresnę vietą ir dar kartą patikrinkite 4.4: Sugedo automobilio radijo antena/nėra efekto; pakeiskite radijo anteną ir patikrinkite dar kartą. 5. Kodėl negalima prijungti automobilio radijo Bluetooth? 5.1.Atidarykite telefono nustatymų sąsają, Bluetooth funkcijoje atidarykite Bluetooth, ieškokite Bluetooth įrenginių, raskite grotuvo Bluetooth modelį, kurį norite susieti. 5.2. Norėdami išbandyti šią funkciją, pabandykite naudoti kitą mobilųjį telefoną. Visi metodai yra teisingi ir vis tiek negali naudoti „Bluetooth“. Atjunkite grotuvo galinėje dalyje esantį kištuką ir po 3 minučių prijunkite. 6. Kuo skiriasi WiFi ir 4G? 6.1.Įrenginys turi tokias funkcijas kaip navigacija, muzikos ir vaizdo įrašų leidimas. Tačiau norėdami prijungti įrenginį prie interneto, turite naudoti išmanųjį telefoną kaip modemą. Todėl tiems, kurie dažnai naudojasi internetu keliaudami, rekomenduojame įsigyti versiją su 4G. Nes jei telefoną laikysite modemo režimu, jis greitai išsikraus. Prieš susisiekdami su mumis nepateikite mums blogų atsiliepimų ir ginčų. Jei kyla problemų dėl gaminio, pirmiausia susisiekite su mumis, mes padėsime jums išspręsti problemą. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas