Parduotuvė

Statybos sunkvežimių vakarėlio lipdukas …

Statybos sunkvežimių vakarėlio lipdukas Ekskavatorius Automobilis Keksas dovanų dėžutės kvietimas Gimtadienio vakarėliui „Pasidaryk pats“ dekoracijos Vaikų lipduko etiketė

1.67 €

Kategorija: Namai ir sodas

Į pakuotę įeina: 24/48 vnt Dydis: 4,5 cm

Pristatymo ir grąžinimo politika:

Jums nereikia mokėti už kiekvienos prekės gabenimą. Viena prekė pasirenka jums reikalingą pristatymo būdą, o kitos pasirenka „pardavėjo pristatymo būdą“. Siunčiu vienu siuntiniu Jūsų apmokėtu siuntimo būdu.

Užsakymo suma, didesnė nei 8 USD, bus laisvai išsiųsta „AliExpress Stand Shipping“ arba „China Post“ registruotu oro paštu. Tai greitesnė ir gali sekti visą kelionę.

  1. Paprastai užsakymus vykdysime per 24 valandas, kai tik gausime mokėjimą.
  2. Kinijos pašto įprastų mažų paketų plius ir Kinijos pašto registruotas oro paštas užtrunka 15-60 dienų.
  3. Rekomenduojamos siuntos: standartinis Aliexpress siuntimas – stabilesnis, saugesnis, greitesnis.
  4. Mes taip pat siūlome skubius siuntimus, pvz., DHL, UPS, EMS ir tt, nedvejodami susisiekite su mumis, jei jums to skubiai reikia arba kiekis yra didelis.
  5. Mes priimame grąžinimus ir grąžinamus pinigus per 15 dienų nuo užsakymo įvykdymo.

Atsiliepimas:

  1. Palikite 5 žvaigždučių atsiliepimą, jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslauga, mes tai įvertinsime (prekė kaip aprašyta 5 žvaigždutės, bendravimas 5 žvaigždutės, pristatymo laikas 5 žvaigždutės).
  2. Jei produktai, kuriuos gavote, buvo sugadinti arba netinkamo stiliaus, pirmiausia nepalikite neigiamų atsiliepimų, susisiekite su mumis, mes su tuo susisieksime ir pateiksime geriausius sprendimus. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų pasiūlymas padaryti geriau.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas